Neler Yeni

Vatan Bilgisayar Kargo Hakkında

Vatandan sistem aldim demonte bir şekilde. Pazartesi günü siparişi verdim. Çarşamba günü işlemci ve ekran kartı elime ulaştı. Galiba kasayı, anakartı, rami, ssdyi beraber yollayacaklar ama hala kargolanmadı gözüküyor. Dün teslim edilen ürünlerinde teslim edildiği bilgisi sisteme bugün girildiği için acaba bilgisayar kargolandı da sisteme mi girilmedi diye düşünüyorum. Müşteri hizmetlerini arasam bilgi alabilir miyim?

dr.luciano

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
862
İsim
Dr Luciano
Vatandan sistem aldim demonte bir şekilde. Pazartesi günü siparişi verdim. Çarşamba günü işlemci ve ekran kartı elime ulaştı. Galiba kasayı, anakartı, rami, ssdyi beraber yollayacaklar ama hala kargolanmadı gözüküyor. Dün teslim edilen ürünlerinde teslim edildiği bilgisi sisteme bugün girildiği için acaba bilgisayar kargolandı da sisteme mi girilmedi diye düşünüyorum. Müşteri hizmetlerini arasam bilgi alabilir miyim?
Gelir, merak etme...
Stok olan mağazalardan parça parça gelir. Sorun olmaz...
Siparişlerim kısmından takip edebilirsin...

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Gelir, merak etme...
Stok olan mağazalardan parça parça gelir. Sorun olmaz...
Siparişlerim kısmından takip edebilirsin...
Dediğim gibi siparişlerim kısmında takip edemiyorum bir gün gecikmeli işliyorlar oraya
Mesaj otomatik birleştirildi:

Müşteri hizmetlerini arasam bilgi verirler mi hızlı gelsin diye montaj istemedim 4 gündür kargolanmadı gözüküyor

YazılımKafa

80+ Silver
Dediğim gibi siparişlerim kısmında takip edemiyorum bir gün gecikmeli işliyorlar oraya
Mesaj otomatik birleştirildi:

Müşteri hizmetlerini arasam bilgi verirler mi hızlı gelsin diye montaj istemedim 4 gündür kargolanmadı gözüküyor
Araman hiçbir şeyi değiştirmez. Geleceği zaman gelir

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,984
Üyeler
156,418
Son üye
Ouzhannn
Top Bottom