Neler Yeni

Vatan Bilgisayar Montaj Ne Kadar Sürer?

•KoRkMaZ•

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
317
İsim
Hasan Korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
OYUN VE BİLGİSAYAR PARÇALARI
Ben mağazadan aldım ve kargo ile göndermeyeceklermiş yani montaj hazır olduğu zaman biz gidip alacağız
evet hazırsa seni arıyorlar bu arada cumartesi de açık

kad1RRR

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,006
İsim
kadir

Grkemyy

80+
Mağazaya gidip sipariş verip alsanız inanın çok daha kısa sürede elde etmiş olursunuz.

Lynex34

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Katil men
Mağazaya gidip sipariş verip alsanız inanın çok daha kısa sürede elde etmiş olursunuz.
Dün akşam mağazaya gidip söyledim yani montajlayacaklar sonra ben gidip alacağım mağazadan sizce tahmini ne kadar sürede montajlayıp çağırırlar bir bilginiz varmı acaba?

Grkemyy

80+
Dün akşam mağazaya gidip söyledim yani montajlayacaklar sonra ben gidip alacağım mağazadan sizce tahmini ne kadar sürede montajlayıp çağırırlar bir bilginiz varmı acaba?
Mağazaya gidip orda sipariş verdiyseniz ve oradan teslim alacaksanız (siz) o zaman 3-4 iş günü. Bizimki 3 günde gelmişti. Orda montajladılar kutuya koydular kutularla beraber verdiler.

Lynex34

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Katil men
Mağazaya gidip orda sipariş verdiyseniz ve oradan teslim alacaksanız (siz) o zaman 3-4 iş günü. Bizimki 3 günde gelmişti. Orda montajladılar kutuya koydular kutularla beraber verdiler.
Hafta sonu montaj bölümündeki kişiler çalışıyor mu yani dün akşam gittim tahmini ne zaman teslim alabilirim

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Süleyman Aydın
Genelde sabah gidersen akşam alırsın yada ertesi gün. Yoğunluğa bağlı tabi ki.

Top Bottom