Neler Yeni

Vatan Bilgisayar Oem hazır kasayı almayı düşünmeli miyim?

ultrAslan

80+ Bronze

ultrAslan

80+ Bronze

@HÖK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Hacı Özcan KAYA
Instagram
ozcnnkayaa
Steam
Marcellus
hehehe çoktur hocam daha bitmez :))) link attığım sistemi değerlendirmeni öneririm
Şu vatan bilgisayarın olduğu link mi? Ve bende zaten bunu diyordum daha bu sabah (5-6)civarı baktığımda stokta vardı ama bi uyandım ki sömürülmüş.🤣

ultrAslan

80+ Bronze
Şu vatan bilgisayarın olduğu link mi? Ve bende zaten bunu diyordum daha bu sabah (5-6)civarı baktığımda stokta vardı ama bi uyandım ki sömürülmüş.🤣

kısmet ama açılır büyük ihtimalle yeni ürün

Dahası  
Reaksiyon skoru
209
İsim
Tolga Yalçın
Almak istediğiniz sistem kesinlikle kötü değil ve kesinlikle fiyatını hak ediyor. Ancak fiyat performans değil. Fiyat performans diyebilmemiz için sistemin ana bileşenlerinin daha ağırlıklı olması gerekir. Şöyle diyeyim, 1000tllik bir kasa yerine 600 tllık bır kasa kullanır ekran kartına 400 tl daha fazla ayırabilirsin gibi. Ancak satılan sistem oldukça kaliteli bileşenlerden oluşturulmuş bence fiyatını hak eden bir sistem. Tek tavsiyem 16gb bir ram daha ekleyin. Tek slot ram performansı dusurecektır.

@HÖK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Hacı Özcan KAYA
Instagram
ozcnnkayaa
Steam
Marcellus
Almak istediğiniz sistem kesinlikle kötü değil ve kesinlikle fiyatını hak ediyor. Ancak fiyat performans değil. Fiyat performans diyebilmemiz için sistemin ana bileşenlerinin daha ağırlıklı olması gerekir. Şöyle diyeyim, 1000tllik bir kasa yerine 600 tllık bır kasa kullanır ekran kartına 400 tl daha fazla ayırabilirsin gibi. Ancak satılan sistem oldukça kaliteli bileşenlerden oluşturulmuş bence fiyatını hak eden bir sistem. Tek tavsiyem 16gb bir ram daha ekleyin. Tek slot ram performansı dusurecektır.
Benim de zaten planım bi 16 Gb daha ram eklemekti. Tavsiyeleriniz ve düşüncelerinizden ötürü teşekkürler. 😇

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Onur Çömlek
bazen iyi fiyatlar oluyor. fıyat performans ıyıyse neden alınmasın

Top Bottom