Neler Yeni

Vatan bilgisayar OEM sistem

Ameyus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
583
İsim
Ahmet Yıldırım
Ryzen 5 5500 rtx 4060 gayet iyi diye anlatıldı FPS oyunu oynayacam sadece
Fps oyunu için 5500, 5600 ün yarı performansını verir. Asıl fps oyunu için 5600 alman gerekiyor zaten. Kesinlikle iade et. Windows keyini de internettten al 100 liraya.

Bünyamina

80+ Gold
Kral diyelimki Windows almadan aldım pcyi eve getirdim açacam açmadan önce keymi Alaçam yoksa açınca free mi olur gerçekten anlamıyorum key olaylarını falan link varmı izlesek
Freedos gelecekti sende başka pc den windows sitesinden iso dosyasını indirip 10 11 ne istersen kuracaktın. Canın isterse alırdın windows istemezse etkinleştirmeden de kullanabilirdin orijinal bir şekilde.

Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Eren Şahin
Freedos gelecekti sende başka pc den windows sitesinden iso dosyasını indirip 10 11 ne istersen kuracaktın. Canın isterse alırdın windows istemezse etkinleştirmeden de kullanabilirdin orijinal bir şekilde.
Peki PC yi açarken freedos nasıl kurulucak

Ameyus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
583
İsim
Ahmet Yıldırım
Sonrasında işlemci için hava soğutucu da alırsın. Mis gibi olur.

Bünyamina

80+ Gold
Peki PC yi açarken freedos nasıl kurulucak
Freedos anlayacağın şekilde zaten bios ekranı işte kurulacak bir şey yok. Pc açınca bios ekranı göreceksin çünkü windows arayüzü yok. Onu da usb ye indirip windows sitesinden kuracaktın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Eren Şahin
Freedos anlayacağın şekilde zaten bios ekranı işte kurulacak bir şey yok. Pc açınca bios ekranı göreceksin çünkü windows arayüzü yok. Onu da usb ye indirip windows sitesinden kuracaktın.
Teşekkürler windowsu iptal ettirmeye çalışcamn sistemdeki parçalarla oynamayacam

Top Bottom