Neler Yeni

Vatan Bilgisayar ürün iadesi nasıl yapılmalı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Cihan Kurubaş
Söylemek istediğim şu aslında. Vatan Bilgisayar'ın internet sitesi üzerinden 2 Ağustos tarihinde aldığım monitör kusurlu çıktı ve ben de ürünü iade etmek istiyorum. Ama iadeyi direkt olarak bulunduğum şehirdeki mağazaya mı iade etmeliyim yoksa bana verilen iade kargo kodu ile ürünü kargoya mı vermeliyim. Benim buradaki merak ettiğim şey iade sürecinin hangi şekilde daha hızlı sonuçlanacağı. Mağazaya götürdüğümde direkt olarak iade sonuçlanır mı?

Mevsim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
522
İsim
Fettah Özalp
Söylemek istediğim şu aslında. Vatan Bilgisayar'ın internet sitesi üzerinden 2 Ağustos tarihinde aldığım monitör kusurlu çıktı ve ben de ürünü iade etmek istiyorum. Ama iadeyi direkt olarak bulunduğum şehirdeki mağazaya mı iade etmeliyim yoksa bana verilen iade kargo kodu ile ürünü kargoya mı vermeliyim. Benim buradaki merak ettiğim şey iade sürecinin hangi şekilde daha hızlı sonuçlanacağı. Mağazaya götürdüğümde direkt olarak iade sonuçlanır mı?
Mağazaya götürdüğünü vakit ürünü incelemezler. Ama sen mağazaya götür elinde faturan olsun. Monitörün sorununu dile getirip teknik servise gönderirler teknik servis eğer ürünü kusurlu bulur ise vatandan para iadesi veya değişim istersin

FurkanIIy

80+ Bronze
Eğer iade talebi oluşturduysan ve sana iade kodu verdilerse, ürün sana nasıl geldiyse aynı şekilde, iade koduyla kargoya vermen lazım.

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,438
İsim
.
Mağaza iade almaz servise yollar.
İadeyi kargoyla göndereceksin..

Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Cihan Kurubaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,438
İsim
.
Hocam monitörün üstündeki jelatinleri söktüm ama hiçbir çizik, sorun vs. yok üründe. Sıkıntı olur mu iade konusunda?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam monitörün jelatinlerini söktüm ama hiçbir çizik, sıkıntı falan yok üründe. Yine de sorun olur mu iade konusunda?
Yok kral ben vatandan monitör aldım hemde mağazadan paneli bozuk çıktı 23 gün falan serviste kaldı zar zor iade aldım.

Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam monitörün jelatinlerini söktüm ama hiçbir çizik, sıkıntı falan yok üründe. Yine de sorun olur mu kargo şubesine iade konusunda?
Ben mağazadan görerek aldığım için internetten iade almazlar sadece servise yollarız onlar ne kadar verirse demişti personel.
Seninde öyle mağazadan alır ancak servise yollar kargo kodunu al yolla gitsinç

Top Bottom