Neler Yeni

Vatan Bilgisayar'da çalışmam mümkün mü?

GörkemW

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
427
İsim
Görkem çetinkaya
Günlerim evde geçiyor, evde de sıkılıyorum ve daha da önemlisi artık bir işte çalışmam gerektiğini düşünüyorum. Kasiyer falan olamam. Ben çok sinirli bir adamım, psikolojim kötü ve ayakta durmak istemem. Fıtık var 6 tane. (2 bel, 4 boyun) Yük de taşıyamam. Güçle alakalı sporları da bıraktım zaten, sadece makinelerle çalışıyorum. Ağır dambıl bile kullanmıyorum.

Vatan bilgisayarda müşterilerle iletişim halinde olmayacağım bir alan mevcut. PC toplama departmanı ama girebilir miyim? Elektronik mühendisliği diplomam işe yarar mı?

Kasiyerlik, kuryelik, hamallık yapamayacağım meslekler. Ne önerirsiniz?
Bi fabrikaya gir fitik kalmaz ve mentalindeki tek soru hayati sorgulamak olur

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,455
İsim
MehmedVII
Günlerim evde geçiyor, evde de sıkılıyorum ve daha da önemlisi artık bir işte çalışmam gerektiğini düşünüyorum. Kasiyer falan olamam. Ben çok sinirli bir adamım, psikolojim kötü ve ayakta durmak istemem. Fıtık var 6 tane. (2 bel, 4 boyun) Yük de taşıyamam. Güçle alakalı sporları da bıraktım zaten, sadece makinelerle çalışıyorum. Ağır dambıl bile kullanmıyorum.

Vatan bilgisayarda müşterilerle iletişim halinde olmayacağım bir alan mevcut. PC toplama departmanı ama girebilir miyim? Elektronik mühendisliği diplomam işe yarar mı?

Daha dün saatlerce ayakta durabilirim demiyor muydun

venuuex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Oğuzhan
Vatana girersen doğru düzgün termal macun sürmeye özen göster

Feral

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Caner Yalabık
Ben 8 sene büyük bir özveri ile çalıştım önermiyorum. Dışardan göründüğü gibi olmuyor ne yazık ki.

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,114
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Neden sinirli bir yapın var ne olursa olsun ne yaşamışsa yaşasın bence bir insan sinirli olmamalı he sinirlenecek şeyler olabilir ama o da dozunda olmalı öyle ete, süte olur olmadık şeylere sinirlenenleri hiç anlamıyorum

Son düzenleme:

3RKAN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Erkan Değirmenci

Vatan Bilgisayar bulunduğun ile ve yönetici durumuna bağlı olarak değişiklik gösterebiliyor kardeşim. Yani yönetici sana sadece kasa topla demeyecek satış da yapacaksın yeri gelecek müşteri sana ürünü en ince detayına kadar soracak. Ayrıca ayaktasın vatan bilgisayar da oturma diye bir olay yok. Sabahları etiket ve transfer kontrolü yapıyorsun offf off deşme yaralarımı. Muhasebe veya teknik ressamcı ol yeteneğin varsa hepsinin ayrı bir zorluğu var mecburen birinden birine razı gelmek zorundasın.

MamiKK

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,079
İsim
Muhammed
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartı, AnaKart, İşlemci
SSli nie yazmadın

40Five

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Abdullah ba
Elektronik mühendisliği diploman var ve vatanda pc toplamak mı istiyorsun. 👏.

40Five

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Abdullah ba
Hemi de YTÜ'den ama iş bulamadım hocam. Ben de alternatifleri deniyorum.
Piyasa personel bulamıyoruz diye yakınırken mi?
Hakkınızda hayırlısı hocam ama o diploma için vatanda pc toplamak pek bir hafif kalır sanki.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
970,251
Üyeler
153,358
Son üye
teofewıf ewoe
Top Bottom