Neler Yeni

Vatan bilgisayarda karşılaştığım ilginç durum

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Burak Aydın
Vatan bilgisayardan sistem toplayacağım, bugün mağazaya gittim ve bir fiyat aldım bana satıcı şunu dedi "eğer Windows işletim sistemini bizden almazsan herhangi bir parça bozulduğunda parçanın neresinde hasar olduğunu ve hangi parça olduğunu kendin belirleyip öyle garantiye yollayacaksın ama eğer windowsu 3.500 TL vererek bizden alırsan herhangi bir parça bozulduğunda kasayı direkt bize getireceksin biz her türlü hasar tespitini yapıp garantiye yollarız" dedi ilk defa böyle birşeyle karşılaştım sizce ne yapmalıyım ve Windows ile benim sistem parçalarımın ne alakası var çözemedim fikirlerinizi bekliyorum sizce windowsu almalı mıyım sonradan sıkıntı çıkarsa halleder miyim yardımlarınızı bekliyorum.

LeFeyn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Barış Kızılkoca
Windows ile sistemi size satarlar sonra herhangi bir sorun olduğunda gidip kasayı bırakırsınız. Nerede sorun olduğunu bulamayıp sorunlu sorunsuz tüm parçaları servise gönderirler. Klasik Vatan. Aynı şeyi siz de yapabilirsiniz.

omer_34

80+ Silver
win key alarak kendiniz orjinal windows kullanabilirsiniz boşuna paranızı harcamayın

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,016
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Alma ben aldım niye aldım almayıp şu ekran kartını değiştirseydim keşke diyip pişmanlık duyuyorum.

121709

80+ Silver
Vatan bilgisayardan sistem toplayacağım, bugün mağazaya gittim ve bir fiyat aldım bana satıcı şunu dedi "eğer Windows işletim sistemini bizden almazsan herhangi bir parça bozulduğunda parçanın neresinde hasar olduğunu ve hangi parça olduğunu kendin belirleyip öyle garantiye yollayacaksın ama eğer windowsu 3.500 TL vererek bizden alırsan herhangi bir parça bozulduğunda kasayı direkt bize getireceksin biz her türlü hasar tespitini yapıp garantiye yollarız" dedi ilk defa böyle birşeyle karşılaştım sizce ne yapmalıyım ve Windows ile benim sistem parçalarımın ne alakası var çözemedim fikirlerinizi bekliyorum sizce windowsu almalı mıyım sonradan sıkıntı çıkarsa halleder miyim yardımlarınızı bekliyorum.
Yalan söyleyip kazıklamaya çalışmışlar.

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,016
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye

Cihangir

80+ Gold