Neler Yeni

Vatan bilgisayardan 9 bin liraya 5700g

MetzMetin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Metin Erdem YAVUZ
Bütçe
10500

sizce bu sistem alınır mı bilişim öğrencisiyim solidworks fusion gibi uygulamaları kullanıcağım flutter için php mysql için ve photoshop after effects gibi programlarda kullanacağım ilerleyen zamanlarda ( 8 9 ay sonra ) bi 3060 alıp takmayı düşünüyorum tabikide boş zamanlarımda oyun da oynuyorum

Can...

80+ Platinum

sizce bu sistem alınır mı bilişim öğrencisiyim solidworks fusion gibi uygulamaları kullanıcağım flutter için php mysql için ve photoshop after effects gibi programlarda kullanacağım ilerleyen zamanlarda ( 8 9 ay sonra ) bi 3060 alıp takmayı düşünüyorum tabikide boş zamanlarımda oyun da oynuyorum
gereksiz bir sistem çünkü ço kaz bişey daha oysan ekran kartlı adam akıllı sstem alınıyor

fruko.gzz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
414
İsim
furkan gezgin

bu fiyata 2060lı sistemler vardı bütçeni 2k falan arttırırsan rx 6600 lü sistem alırsın oda 3060tan daha iyi zaten

RRZeRos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Doğan

Hocam bence bu sistemi almayın derim apu bir sistem ve apu bir sisteme bu kadar para vermek bana pek mantıklı gelmiyor eğer ekran kartı alıcam diyorsunuz bencee 8 9 ay sonra ne olacağı belli değil büyük bir artış olabilir size önerim bu sistemi almanız

MetzMetin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Metin Erdem YAVUZ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam bence bu sistemi almayın derim apu bir sistem ve apu bir sisteme bu kadar para vermek bana pek mantıklı gelmiyor eğer ekran kartı alıcam diyorsunuz bencee 8 9 ay sonra ne olacağı belli değil büyük bir artış olabilir size önerim bu sistemi almanız
hocam bugün itopyaya bunun ryzen 5 5500lü modeli için gittim ama anakart stoğu olmadığı için alamadım

RRZeRos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Doğan

knka i5 11400f yap bunu al gitsin
çok mantıksız bir tercih
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam 11500tl gibi bir bütçem var ne önerirsiniz

bu sistemi size önere bilirim

MetzMetin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Metin Erdem YAVUZ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
çok mantıksız bir tercih

bu sistemi size önere bilirim
hocam 12100f render performansı açısından düşük kalmazmı çünkü çoklu çekirdek performansı açısından biraz geride kalan bir işlemci diye biliyorum çünkü başta bahsetdiğim gibi oyun benim için arka planda en başta iş odaklı arıyorum

bu sistem alınır mı ?

Son düzenleme:
Top Bottom