Neler Yeni

Yardım Vatan Bilgisayardan aldığım Apex 5 klavyeyi 2. Kez garantiye vermeli miyim?

PieCat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Bahadır Başkır
2 - 3 ay once apex 5 klavyemi num locktaki enter tusunun aşırı gevşek olmasından ve mavi renk led tonlarında klavyeden siddetli bir çınlama sesi gelmesiden dolayi garantiye vermiştim 1 hatfa sonra paketlenmis bir urun geldi 0 di galiba ama 0 verdik falan demediler neyse ben açtım kurdum klavyeyi mavi renginde cizirti sesi hala var ve enter tusu da hissiyati cok garip red switch gibi ama sanki elleride eskimis bir swith var mis da onu takmis gibiler 4 yillik saber rgb klavyem var onunda tuslari aynen bu enter tusu gibi basıyor. Neyse sizce kavyeyi garantiye vereyim mi tekrardan

Yunus//

80+
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Yunus kemaş
2 - 3 ay once apex 5 klavyemi num locktaki enter tusunun aşırı gevşek olmasından ve mavi renk led tonlarında klavyeden siddetli bir çınlama sesi gelmesiden dolayi garantiye vermiştim 1 hatfa sonra paketlenmis bir urun geldi 0 di galiba ama 0 verdik falan demediler neyse ben açtım kurdum klavyeyi mavi renginde cizirti sesi hala var ve enter tusu da hissiyati cok garip red switch gibi ama sanki elleride eskimis bir swith var mis da onu takmis gibiler 4 yillik saber rgb klavyem var onunda tuslari aynen bu enter tusu gibi basıyor. Neyse sizce kavyeyi garantiye vereyim mi tekrardan
Kusurlu oldugunu hissediyorsun ver haci ama model de sorun olabilir

PieCat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Bahadır Başkır
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Olabilir haklisin apex 5 kullanan bir arkadas bilgi verse cok iyi olur deneyimlerinden
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam aynı sorunu daha çok apex 3 de yaşamışlar herkes garantiye gonder demis bende garantiye goturucem sanırım yarın

Son düzenleme:
Top Bottom