Neler Yeni

Vatan Bilgisayar'dan alınan sistemler bozuk mu geliyor?

Darsiere

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Emirhan
Merhaba, forumda dolaşırken insanların Vatan'dan aldıkları sistemlerde sorunlar yaşadığını gördüm. İlk açılışta sürekli BİOS'a girmesi, SSD'yi okumaması gibi vesaire problemler gördüm.

Bu sistemi aldım daha onay sürecinde, sizce iptal mi etmeliyim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Emirhan
Merhaba, forumda dolaşırken insanların Vatan'dan aldıkları sistemlerde sorunlar yaşadığını gördüm. İlk açılışta sürekli BİOS'a girmesi, SSD'yi okumaması gibi vesaire problemler gördüm.

Bu sistemi aldım daha onay sürecinde, sizce iptal mi etmeliyim?
vatandan 4070 s sistemi aldım gayet süper geldi hiç bir sorun yoktu

Darsiere

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Emirhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
vatandan 4070 s sistemi aldım gayet süper geldi hiç bir sorun yoktu
Anladım hocam, ne zaman almıştınız? Ben perşembe gecesi sipariş ettim ama hala "siparişiniz onaylandı" kısmında bekliyor.

kaptraew

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Metehan bahar
Her siteyle ilgili illa ki bir iki problem çıkıyor hocam. Rahat olun sadece geldiğinde video veya fotoğraf çekin kargoda sıkıntı falan varsa iade işlemleri kolay olur. Bende ayni sistemi aldım bu arada.

Darsiere

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Emirhan
Her siteyle ilgili illa ki bir iki problem çıkıyor hocam. Rahat olun sadece geldiğinde video veya fotoğraf çekin kargoda sıkıntı falan varsa. Bende ayni sistemi aldım bu arada.
Elinize ulaştımı hocam? Sistem güzel sistem aslında perşembe gecesi güzel bir indirimi vardı.

kaptraew

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Metehan bahar
Elinize ulaştımı hocam? Sistem güzel sistem aslında perşembe gecesi güzel bir indirimi vardı.
Yok hocam bende de aynı şekilde. Bu hafta bir gün ararim hâla kargoya verilmezse. Saatler sürmüştü tükenmesi.

Darsiere

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Emirhan
Yok hocam bende de aynı şekilde. Bu hafta bir gün ararim hâla kargoya verilmezse. Saatler sürdü tükenmesi.
Evet hocam oldu, umarım sizinde elinize sağlam gelir bilgisayar. Benimkide sağlam gelir inşallah.

Mert

80+ Silver
Tabii hep bozuk gelir, zaten iade hakkı da yok ya…

Ben de Vatan’dan aldım, sorunsuz.

NodYett

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Eren Çarko
Anladım hocam, ne zaman almıştınız? Ben perşembe gecesi sipariş ettim ama hala "siparişiniz onaylandı" kısmında bekliyor.
hocam sistem montajlanacak o yüzden 10 günü bulur gelmesi bilginiz olsun

Top Bottom