Neler Yeni

Vatan Bilgisayar'dan alınan ürün garantiye nasıl verilir?

HydraaX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Mustafa Çınar
Vatan Bilgisayar'dan kasa toplattırmıştım. 1.5 yıl falan oldu kutuların içinde segmentin garanti belgesi çıktı 3 yıl yazıyor, . Ekran kartında bir sorun oluştu ve anisotropic filtering çalışmamaya başladı, texturelar falan bozuldu. garantiye yollamaya karar verdim. Garantiye yollarken ürünlerin kutularıyla beraber mi götürmem gerek?

not : parçalar 3 fatura halinde nakit ödendiği için ekran kartı, anakart bir fatura diğer kalanlarıda faturalar halinde.

Aquaman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Mert Balamut
Kutularına gerek yok. Faturaların hepsini alıp kasayla beraber vatan bilgisayara teslim ediyorsun, gerisini kendileri hallediyor. Tüm kasa olarak göndermenin sebebi tüm bileşenlerin de kontrolden geçip arıza olup olmadığı kontrol edildikten sonra arızalı parçalar garanti kapsamında değerlendiriliyor.

Zamazingoo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
294
İsim
İbrahim Toglu
Vatan Bilgisayar'dan kasa toplattırmıştım. 1.5 yıl falan oldu kutuların içinde segmentin garanti belgesi çıktı 3 yıl yazıyor, . Ekran kartında bir sorun oluştu ve anisotropic filtering çalışmamaya başladı, texturelar falan bozuldu. garantiye yollamaya karar verdim. Garantiye yollarken ürünlerin kutularıyla beraber mi götürmem gerek?

not : parçalar 3 fatura halinde nakit ödendiği için ekran kartı, anakart bir fatura diğer kalanlarıda faturalar halinde.
Kutuları olmak zorunda.(Sana kutulu verildiyse eğer) Kasa eğer ekran kartı demonte olarak sana gönderildiyse,sende demonte olarak ekran kartını ayrı kutusu içinde gönderirsin. Ama kasaya takılı geldiyse sana sende o şekilde gönder.Mh'yı arıyorsun onlar sana ücretsiz kargo kodu veriyor. Genelde yurtiçi kargoyla anlaşmalılar.

HydraaX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Mustafa Çınar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kutuları olmak zorunda.(Sana kutulu verildiyse eğer) Kasa eğer ekran kartı demonte olarak sana gönderildiyse,sende demonte olarak ekran kartını ayrı kutusu içinde gönderirsin. Ama kasaya takılı geldiyse sana sende o şekilde gönder.Mh'yı arıyorsun onlar sana ücretsiz kargo kodu veriyor. Genelde yurtiçi kargoyla anlaşmalılar.
mağazadan aldım.

ConquerorXIV

80+ Gold

arızanın ekran kartından olduğunu tespit ettiysen markanın distribütörüne direk yolla daha kısa sürede sonuç alırsın.

HydraaX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Mustafa Çınar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
arızanın ekran kartından olduğunu tespit ettiysen markanın distribütörüne direk yolla daha kısa sürede sonuç alırsın.
en güveniliri mağazaya teslim değil mi, kart kaybolur felan uğraşamam.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ve sonradan başka siteden m2 ssdi almıştım onu çıkarayım mı

ConquerorXIV

80+ Gold
en güveniliri mağazaya teslim değil mi, kart kaybolur felan uğraşamam.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ve sonradan başka siteden m2 ssdi almıştım onu çıkarayım mı
kart kaybolmaz sonuç olarak vatanda oraya gönderecek ama sen bilirsin öyle kolayına geliyorsa
evet çıkartırsan daha iyi olur karışıklık olmasın faturadaki parçalqrı götürmüş olursun.

Top Bottom