Neler Yeni

Vatan islemci iade alirmi

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
muhammet emin bektaş
Beyler i5 12400f aldım ve acip kullandim termal macunu dağıldı ve yollarsam termal macunu silip yollayacağım
Sorum şu: termal macun silindi diye iadede sorun cikarirlarmi

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,186
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10
gidip sormak lazım ama bi sorun yoksa eğer iade sebebin tamamen keyfi ise muhtemelen almazlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
muhammet emin bektaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
gidip sormak lazım ama bi sorun yoksa eğer iade sebebin tamamen keyfi ise muhtemelen almazlar.
Çok saçma ama iade belirtmede "begenmedim" tuşu var bunu demek içinde denemen gerekiyor mecbur termal macun dagiliyor

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,186
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10
Çok saçma ama iade belirtmede "begenmedim" tuşu var bunu demek içinde denemen gerekiyor mecbur termal macun dagiliyor
ama ürünü açmışsın değiştirmişsin hatta kullanmışsın yani 0 aldığın haliyle kutusunda durmuyor o yüzden

Evanescence

80+ Bronze
yok artık işlemcide iade almazlar pokunu çıkartmayın lütfen. sarı sitede zararına satarsın.

MooNcake

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
129
İsim
Ayberk Battal
eğer fiziksel almadıysan 14 gün içinde iade edebilirsin diye biliyorum. diğer türlü elden vatandan aldıysan mümkün değil diye biliyorum ama bize aldanma, araştırmanı yap

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
muhammet emin bektaş
Öyle oluyor mu? Adam satmış çalışıyor. Hani işlemcinin özelliği de belli. Monitör olsa beğenmezsin de işlemci yani
yok artık işlemcide iade almazlar pokunu çıkartmayın lütfen. sarı sitede zararına satarsın.
Şansımı denesem olurmu sizce belki alabilirler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şansımı denesem olurmu sizce belki alabilirler
Ama büyük ihtimal geri gönderirler hem termal hemde security bandini açtık diyr kabul etmezler

Son düzenleme:

Marshal

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Vazgeçtim diye bir iade sebebi yok. Elektronik ürünlerde ya arızalı diye iade edersin ya hasar görmüş diye iade edersin. İşlemci tüm özellikleri bilinen bir ürün zaten. Kullandıktan sonra vazgeçip iade etme lüksün yok. Kutusunu hiç açmamış olsaydın (açıp kullanmamaktan bahsetmiyorum bile) belki iade edebilirdin.

DirtyBlue

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
DirtyBlue
Ürünü mağazadan aldıysan ve ambalajı açıldıysa iade almıyorlar.

Top Bottom