Neler Yeni

Vatan monitör testi yaptırıyor mu

Mert0101

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Mert
Vatan bilgisayar dan monitör almak istiyorum bana mağazada aldığım monitör ölü piksel ve ışık sızması testi yaparlarmı yoksa internetten mi almamı önerirsiniz sonuçta kutuyu açsam dahi 14 gün içinde iade hakkım var.
Monitör: viewsonic 23,8" xg2405

Livaković

80+ Silver
Vatan bilgisayar dan monitör almak istiyorum bana mağazada aldığım monitör ölü piksel ve ışık sızması testi yaparlarmı yoksa internetten mi almamı önerirsiniz sonuçta kutuyu açsam dahi 14 gün içinde iade hakkım var.
Monitör: viewsonic 23,8" xg2405
İnternetten almanız daha iyi olacaktır ölü pikselin ne zaman çıkacağını bilinmiyor sen testi yaparsın eve götürrsün tak evde aniden belirir internetten alın sinir hastası olmayın kafanızda rahat olsun.

em1r oK?

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
970
İsim
emir yapar
Yapıyorlar ben yaptırdım temizini aldım.

Isolation32

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
419
İsim
İsmail sen
Mağazadan almanız daha iyi olacaktır.Orda çalışanla detaylı kontrol edip eve sağ salim getirmek varken internet üzerinden alıp da işini neden şansa bırakasın.

ForgettaShow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
536
İsim
Forget
Mağazadan alın, orada test edersiniz. Çünkü sanırım 5 ölü pixele kadar iade almıyorlar..

Mert0101

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Mert
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yapıyorlar ben yaptırdım temizini aldım.
Mağazadan almanız daha iyi olacaktır.Orda çalışanla detaylı kontrol edip eve sağ salim getirmek varken internet üzerinden alıp da işini neden şansa bırakasın.
Peki mağazada bana ölüp piksel ve ışık sızması testi yaptılar kutuyu açmış oldukları için sorun olmuyor mu onlar için çünkü ışık sızması çoğunda varmış bu monitör de. Her iki testide yaparlarmı

Isolation32

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
419
İsim
İsmail sen
monitörü mağazadan alıyorsan tüm testleri yaptırabiliyorsun çalışan eşliğinde bir sorun çıkarsa orda ilgilenirler.

em1r oK?

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
970
İsim
emir yapar
Peki mağazada bana ölüp piksel ve ışık sızması testi yaptılar kutuyu açmış oldukları için sorun olmuyor mu onlar için çünkü ışık sızması çoğunda varmış bu monitör de. Her iki testide yaparlarmı
Ben ışık sızması değil ölü piksel yaptım ilk monitörde çıktı konuştum yardımcı oldular. 2. üründe çıkmadı onu aldım.

Kastornit

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Ozan
Yapıyorlar da yapmasalar daha iyi, 2018 yılında oradan monitörü(ASUS) alırken adam test ediyordu, sordum ölü pixel çıkarsa ne olacak diye. Yanlış hatırlamıyorsam 3 taneden aşağı olursa iade almıyoruz gibisinden bir şey demişti. Normalde 1 tane bile çıksa sen haklısın THH'ye başvurunca kazanıyorsun zaten fakat uyuzluk yapıyorlar. En fazla kırık bir yeri falan çıkarsa işe yarar.

Mert0101

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Mert
Yapıyorlar da yapmasalar daha iyi, 2018 yılında oradan monitörü(ASUS) alırken adam test ediyordu, sordum ölü pixel çıkarsa ne olacak diye. Yanlış hatırlamıyorsam 3 taneden aşağı olursa iade almıyoruz gibisinden bir şey demişti. Normalde 1 tane bile çıksa sen haklısın THH'ye başvurunca kazanıyorsun zaten fakat uyuzluk yapıyorlar. En fazla kırık bir yeri falan çıkarsa işe yarar.
O yüzden internet daha mantıklı geliyor bana hiç bir neden belirtmeden iade edebiliyorsun ama mağazada cayma hakkin olmuyor elden aldığın için
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mağaza da yapıyorlar isterseniz.
Yapıyorlar ama hepsinde sorun çıktı ben almayacam diyebiliyormuyum parayı ödeyip faturayı kestikten sonramı kontrol yapıyor lar
Ben ışık sızması değil ölü piksel yaptım ilk monitörde çıktı konuştum yardımcı oldular. 2. üründe çıkmadı onu aldım.

Borders

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
Ne desem boş
Evet yapıyorlar test. Ben alırken yapmışlardı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Baran
Vatan'da yaklaşık 4-5 kutu açtırmışlığım var ölü piksel yüzünden 😆

Top Bottom