Neler Yeni

VATAN NEDEN BÖYLE İNDİRİM YAPTI ?

Jankanbe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
575
İsim
Emirhan özaydın
4000 serisi çıkacak
Kim bilir ekran kartı ne zamandır yatıyor.Hala güzel kâr ediyordur.
Yeni seri kart yeni seri işlemci demek.
Satılmayan ürünün boşuna yer kaplaması demek iyice değer kaybetmeden elden çıkarması gerek.
Yarın daha ucuza satmamak için bugün daha pahalıya satmak gayet mantıklı.
İyice şişen piyasaya indirimli diye ürün çaktığı için reklam maliyetide olmayacak.
Reis sadece kart değil ki sistemden kartı çıkarsan bu fiyata geliyor kasası güzel psu güzel işlemci güncel bilmiyorum

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,676
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
Tek cevabı var, itopyanin sistemlerine gölge düşürmek

Shaco

80+ Bronze
Reis sadece kart değil ki sistemden kartı çıkarsan bu fiyata geliyor kasası güzel psu güzel işlemci güncel bilmiyorum
7064tl yapıyor şuan şişik akakçe fiyatlarıyla ekran kartı hariç. Birde bunları ucuza aldığını düşün. Elinde kalmaması için kâr marjını düşürüp vermiştir. Şuan satmasaydı yarın zarar ederdi büyük ihtimalle

Jankanbe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
575
İsim
Emirhan özaydın
7064tl yapıyor şuan şişik akakçe fiyatlarıyla ekran kartı hariç. Birde bunları ucuza aldığını düşün. Elinde kalmaması için kâr marjını düşürüp vermiştir. Şuan satmasaydı yarın zarar ederdi büyük ihtimalle
Ben katılmıyorum reis ya bu ürünleri vatandan almak zaten ayrı bir avantaj akakçeden toplayıp kaç kez satıcılarla garanti falan için uğraşan kişiler gördüm

hsnztrk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
456
İsim
Hasan Öztürk
Arkadaşlar dalga mı geçiyorsunuz?

Aylardır 9-10 bin TL'ye ne sistemler çıktı ilk defa indirim görmüş gibi uzun uzun konuşuyorsunuz. Hadi 1 kişi konuyu bilmiyor siz de mi bilmiyorsunuz.

PC Hocası GG6 sistemi 9.600-10.000 TL 2 farklı sistem aynı seri kart. (r4500 + asus dual rtx 2060 oc / i3 12100f + asus dual rtx 2060)
DA'nın keza rx6600 sistemi 10.000 TL idi ve yine parçalar asus idi.

Saçmalamayın. Hazır sistemlerde fatura edilen ekran kartları fiyatları ile perakende satış fiyatları arasında tabii ki uçurum var. Bunları da ekran kartı üreticileri ile firmalar konuşuyor, istişare ediyor ve ona göre yüksek stoklu hazır sistemler oluşturuluyor.

PC Hocası sistemini aldığım için söyleyeyim; bana gelen faturada i3'ün fiyatından daha düşük idi rtx 2060'ın faturalandırma fiyatı. Demek ki Asus toplu hazır sistem satışındaki bileşenlerini perakende fiyattan daha ucuza verse de bir şeyler kazanıyor ki bu hazır sistemler çıkıyor. Yoksa bu fiyatları görmek imkansız.

Mining kartlar piyasada çok cümlesine ise sadece gülüyorum. :)

Jankanbe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
575
İsim
Emirhan özaydın
Arkadaşlar dalga mı geçiyorsunuz?

Aylardır 9-10 bin TL'ye ne sistemler çıktı ilk defa indirim görmüş gibi uzun uzun konuşuyorsunuz. Hadi 1 kişi konuyu bilmiyor siz de mi bilmiyorsunuz.

PC Hocası GG6 sistemi 9.600-10.000 TL 2 farklı sistem aynı seri kart. (r4500 + asus dual rtx 2060 oc / i3 12100f + asus dual rtx 2060)
DA'nın keza rx6600 sistemi 10.000 TL idi ve yine parçalar asus idi.

Saçmalamayın. Hazır sistemlerde verilen fatura edilen ekran kartları fiyatları ile perakende satış fiyatları arasında tabii ki uçurum var. Bunları da ekran kartı üreticileri ile firmalar konuşuyor, istişare ediyor ve ona göre yüksek stoklu hazır sistemler oluşturuluyor.

PC Hocası sistemini aldığım için söyleyeyim; bana gelen faturada i3'ün fiyatından daha düşük idi rtx 2060'ın faturalandırma fiyatı. Demek ki Asus toplu hazır sistem satışındaki bileşenlerini perakende fiyattan daha ucuza verse de bir şeyler kazanıyor ki bu hazır sistemler çıkıyor. Yoksa bu fiyatları görmek imkansız.

Mining kartlar piyasada çok cümlesine ise sadece gülüyorum. :)
O kasalarda hemen tükendi zaten reis

hsnztrk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
456
İsim
Hasan Öztürk
O kasalarda hemen tükendi zaten reis

O kasalar 1000*2 ayrı hazır sistem = 2000 stokla çıktı. Pazar günü çıktı ve ben perşembe günü sipariş verdim. Cumartesi elimde oldu. Burda hızlı tükenmesi zaten hiçbir şey ifade etmiyor.

Demek ki yüksek stokla ekran kartı eritme isteği firmalarda (asus, msi vb) var. Özellikle eski seri ekran kartlarında. Çünkü depolama maliyeti diye bir şey var. Biz belki rtx 2060'a duacıyız TL değer kaybettiğinden ama teknoloji döviz bazlı da olsa çabuk eskiyor. Kaldı ki mining sebepli ekran kartlarındaki aşırı yüksek karlar da bitmek üzere.

Lorensk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Demir Ören
Ürünün linkini atar mısınız? bu kadar üstüne konuşulmuş fakat sistemi bir görmeyen benim sanırım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

Forum istatistikleri

Konular
990,685
Üyeler
156,654
Son üye
ewvctruy5878
Top Bottom