Neler Yeni

Vatandaki bu sistem alınır mı

erayvlxs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Eray Van
Merhabalar bu sistem kaçmaz diye düşünüyorum fakat sizede sormak gerekiyor sizce nasıl

Başka öneriniz var, mı ?

Not: ben ilk sistemimi alacağım fakat içimde bi Nvidia aşkı doğdu dlss 3.0 farkıyla mükemmel vram sıkıntısı bence yok yeterli

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,849
İsim
Emre siyah
kasayı xigmatek yapıp alabilirsin.

erayvlxs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Eray Van
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kasayı xigmatek yapıp alabilirsin.
Bütçe belirtmeyi unutmuşum benim hatam maksimum 21000 benim elimden nekadar çıkarsa babam onu tamamlayacak ama maksimum 21k bütçem var peki o kasanın psu su yüzünden mi başka kasa alın dediniz?

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,849
İsim
Emre siyah
Bütçe belirtmeyi unutmuşum benim hatam maksimum 21000 benim elimden nekadar çıkarsa babam onu tamamlayacak ama maksimum 21k bütçem var peki o kasanın psu su yüzünden mi başka kasa alın dediniz?
evet aynen öyle sistemini garantiye almak için.

erayvlxs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Eray Van
evet aynen öyle sistemini garantiye almak için.
Bütçeyi yeniden akşam piyasayı falan konuşup 22k ya çıkartmayı denicem teşekkürler ayrıca 2 sorum olacak

-Vatandan aldığım bilgisayar win 10 deneme sürümü ilemi geliyor yoksa freedosmu?

-Usb Wİ-Fİ Adaptörü nedir ne işe yarar?

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,849
İsim
Emre siyah
Bütçeyi yeniden akşam piyasayı falan konuşup 22k ya çıkartmayı denicem teşekkürler ayrıca 2 sorum olacak

-Vatandan aldığım bilgisayar win 10 deneme sürümü ilemi geliyor yoksa freedosmu?

-Usb Wİ-Fİ Adaptörü nedir ne işe yarar?
wifi adaptörü interente kablosuz bir şekilde bağlanmanı sağlar (anakartında wifi desteği olmayacak)
önerim ethernet.
ve freedos şekilde gelir.

erayvlxs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Eray Van
wifi adaptörü interente kablosuz bir şekilde bağlanmanı sağlar (anakartında wifi desteği olmayacak)
önerim ethernet.
ve freedos şekilde gelir.
Peki gidip normal bir bilgisayarcıda kasayı götürüp kurulum yaptırabilir miyim?

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,849
İsim
Emre siyah

AlevFırtınası

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
498
İsim
Alev Fırtınası
Hayır windowsu kurmak çok basit sadece başka bir bilgisayardan flash belleğine windows yüklüyorsun sonra 10 dkda kuruyorsun. youtube'da milyon tane rehber videosu var ve harbiden çok basit, sakın bilgisayarcıya götürme.

jordanmsd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Mesut Sarıkaya
İyi hocam alın gitsin. Normalde 5600 lu olan sistemi önerecektim fakat bütçe açısından darlamak istemedim sizi. Arkadaşın dediği gibi kasayı değiştirip alabilirsiniz.

YazılımKafa

80+ Silver
Merhabalar bu sistem kaçmaz diye düşünüyorum fakat sizede sormak gerekiyor sizce nasıl

Başka öneriniz var, mı ?

Not: ben ilk sistemimi alacağım fakat içimde bi Nvidia aşkı doğdu dlss 3.0 farkıyla mükemmel vram sıkıntısı bence yok yeterli
Mağazalarda satılıyor ve hepsinde tükenmek üzere yazmış. Stok bitmiş olabilir. Bence bi ara sor önce

erayvlxs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Eray Van
Hayır windowsu kurmak çok basit sadece başka bir bilgisayardan flash belleğine windows yüklüyorsun sonra 10 dkda kuruyorsun. youtube'da milyon tane rehber videosu var ve harbiden çok basit, sakın bilgisayarcıya götürme.
2. Bilgisayarım yok işte tek sıkıntı o
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mağazalarda satılıyor ve hepsinde tükenmek üzere yazmış. Stok bitmiş olabilir. Bence bi ara sor önce
Büyük ihtimal ellerinde 50 stok falan kalmış ondan ucuz zaten normalde bu gibi sistemlee baktığımda 22k aşağısı yok

Top Bottom