Neler Yeni

Yardım vatandan bu td500 v2 alınır mı beyler

longinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
755
İsim
Emrullah YAZICI
teşekkürler yapıştırıyorum o halde bidaha bu fiyata zor gelir heralde ya
Yeni bir ürün olduğu için fiyatlandırma belirsiz. Firmalar 3 k dan başlayan fiyatlar koymuşlar. Bişe diyemem. Ama en uygun şu an vatanda

gurkn6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
243
İsim
Gürkan Yıldırım

gurkn6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
243
İsim
Gürkan Yıldırım
55mm genişlik olmaz hocam 55mm 5.5 cm demek. Oradaki çeviri hatasıdır.
benım gpu bu yani hocam linke attığım bu rahatlıkla bu kasaya sığar değil mi çok anlamıyorum kusura bakmayın

longinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
755
İsim
Emrullah YAZICI
teşekkürler hocam alıyorum hemen kafanızı şişirdiysem hakkınızı helal edin geceniz güzel olsun :)
Helal olsun ne demek. Ben sadece internetteki verilere bakarak cevapladım sorunuzu. Kasanın ve ekran kartının resmi sitelerindeki boy ölçülerine göre sığıyor. Zaten yeni ve bilindik marka kasalarınn neredeyse hepsi uzun gpu ölçülerine göre tasarlanıyorlar sığmaması mümkün değil yani

gurkn6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
243
İsim
Gürkan Yıldırım
Helal olsun ne demek. Ben sadece internetteki verilere bakarak cevapladım sorunuzu. Kasanın ve ekran kartının resmi sitelerindeki boy ölçülerine göre sığıyor. Zaten yeni ve bilindik marka kasalarınn neredeyse hepsi uzun gpu ölçülerine göre tasarlanıyorlar sığmaması mümkün değil yani
Haklısınız hocam bu ölçü olaylarından çok anlamıyorum yanılmamak adına iade vs işleri sıkıntılı o yüzden size sormak istedim :)

longinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
755
İsim
Emrullah YAZICI
Haklısınız hocam bu ölçü olaylarından çok anlamıyorum yanılmamak adına iade vs işleri sıkıntılı o yüzden size sormak istedim :)
Hocam ölçüler tamı tamına uysa bile bazen beklenmeyen şeyler olur. Mesela ekran kartı power kablosunu kalınlığı ve Ekran kartının derinliği ile orantılı olarak kasa yan camına kablo takılı iken ucu ucuna denk gelebilir. Bu yüzden kullanacağınız anakart, PSU, ekran kartı ve kasa önemlidir. Sadece kasa olarak düşünmemek gerek. %99 olasılıkla bir sorun olmayacaktır ama ihtimaller işte.

gurkn6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
243
İsim
Gürkan Yıldırım
Hocam ölçüler tamı tamına uysa bile bazen beklenmeyen şeyler olur. Mesela ekran kartı power kablosunu kalınlığı ve Ekran kartının derinliği ile orantılı olarak kasa yan camına kablo takılı iken ucu ucuna denk gelebilir. Bu yüzden kullanacağınız anakart, PSU, ekran kartı ve kasa önemlidir. Sadece kasa olarak düşünmemek gerek. %99 olasılıkla bir sorun olmayacaktır ama ihtimaller işte.
teşekkürler bilgilendırme için hocam

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
954,997
Üyeler
150,593
Son üye
SwanzyPvp
Top Bottom