Neler Yeni

Vatandan niye PC alınmaz

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
Kasa pek iyi değil
Kullandınmı 2 ye katlar çoğu kasayı önyargılı olma.
Mesaj otomatik birleştirildi:

gamegarajda topladım kanka bir bak istersen. herkes inno3d ye falan laf atıyorda ben daha kullanıp çok kötü diyene denk gelmedim, sadece 3,4 derece daha az soğutuyormuş
Kötü diyen yoktur forumda rog fan boylarının kurbanı olmuşsundur ileri modellerdeki chill modeli çok fena

HamsiKraker

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,376
İsim
Emre Yılmaz
Hatırladığım kadarıyla o gün 3070 + i5 12400fli sistemi 18kya sattılar.

Ne yazdığını bile bilmiyosun webe özel 15999 liraya çıkan pc ye net bi şekilde 18 bin diyosun bu kesin bir şey söylememek mi oluyor ?

Hatırladığım kadarıyla 18 =net bir şekilde 18 demek mi. Bilip bilmeden konuşmaymış, firma yalanlamaymış.. Boş yere yükselmişsin adama. Yanlış bilgi verdiysen İNSANCA düzeltirsin. Durduk yere saygısızca birisine saldırmazsın. Yanlışını düzelt laf ederse laf et. Beni de engelle de bidaha denk gelmeyelim

Berke123

80+ Bronze

uomerlutfi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,130
İsim
Ömer Lütfi Ülker
İlgilendiği Kategoriler
bilgisyaarlar - bilgisayar bileşenleri
Instagram
instagram.com/omerlutfiulker

Eren_Y

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
260
İsim
Eren Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
oyun yardım pc toplama vb.
Instagram
https://www.instagram.com/m_upt.eren/
Steam
https://steamcommunity.com/id/jiqitter/
Twitter
hamdieren10
Discord
Capon#5386

HamsiKraker

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,376
İsim
Emre Yılmaz
Vatandan 24.500tl rtx 3060 i5 12400f monitör dahil pahalı diyolar aynı fiyata güzel sistem atarmısınız
Hocam vatan genel olarak pahalı sistemler satıyor. Hatta diğer firmalarda aynı. Kampanyalı sistemleri oluyor onla reklamını yapıyorlar geri kalanlar pahalı.
Mesela itopyaya girdim üstten 3. sistem rtx 3060 28kya satılıyor. Daha önce 13k, 13.5k, 14k ya kaç tane kasa satmış bi firma. Hani acelesi olan olur stoğu az kampanyası olan sisteme yetişemeyen olur mecbur almak zorunda kalır diye bu pahalı sistemler var bence. Yoksa tek tek toplasan daha ucuza gelir toplu alıyorsun daha pahali oluyor.

F/P sistem almak için bazen beklemek gerekiyor. Stoklar bitiyor kalan stokları da pahalı satıyorlar. Bekleyemem diyorsanız sizin tercihiniz. Vatandan da alınır bu arada bence kötü firma değil. Keşke kocaman ekran kartını anakarta montajlamasalar.

hakan32

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,383
İsim
Hakanbey
Vatandan 24.500tl rtx 3060 i5 12400f monitör dahil pahalı diyolar aynı fiyata güzel sistem atarmısınız
Vatan ile yaklaşık 15 yıllık geçmişim var. Fiyatlar bilerek yüksek verilir sebebi ise Bunu her şubesi için söyleyemem sadece istanbul anadolu yakası mağazaları için geçerli (tecrübemden dolayı ) sattıklarını hazır sistemlerin garanti süreleri bitene kadar birebir değişim yapabiliyorlar. tabii ki sadece Kullanıcı hatası olmayan sistemler için bunun dışında b450 lili ama 5000 serili bir sistem aldınız bios update yapıyorlar v.s bir sürü + sayabilirim. Parası olan parayla pek sorunu olmayan ama kaliteli hizmet isteyenler itopya v.s henüz yokken hep vatandan alırdı. Ancak itopya şuanda bu açığı kapatmaya başladı ve Mağaza teslimatları (kargo hariç) inanılmaz temiz titiz ve sorunsuz yapılmakta. Fırsatın ve paran varsa internetten değil mağazadan satın al , satın alırkende kafana takılan herşeyi sor garantisini v.s Benim belki 1000 den fazla müşterim vardır çok parası olanlar ile pek uğraşmam direk itopya veya vatan mağazalarına yollarım. Hem müşterinin kafası hemde benim kafam rahat olur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
ANIL GÜDÜCÜ
Fiyatı uygunsa alırsın neden alınmasın anlayamadım? alacağın sistemin bütün parçaları yazıyor google isimlerini yazıp tek tek veya sistem olarak fiyatlarına bakmak zor olmasa gerek :D

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,947
İsim
tümen dağ
1672999923781.png
neden alınmaz ?

Top Bottom