Neler Yeni

Vatandan termal macun önerisi.

MOON_MVR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
667
İsim
Salih
İlgilendiği Kategoriler
VR - Sim Racing - Formula 1
Bütçe
250
Dostlarım selam pazar günü ben dahil toplam 5 kişi birlikte bilgisayar kasalarımıza toplu detaylı temizlik yapacağız. Bunun için hepsini kendi evime davet ettim. Herkes kasasını getirecek ve sohbet muhabbet eşliğinde temizlik yapacağız kasaları parça parça ayırıp. Termal macun değişimi de yapmayı düşünüyorz bunun için evime çok yakın olan vatan bilgisayardan alabileceğim ortlama bütcenin max 150 ila 250 TL arası olduğunu ve toplam 5 kasaya da bu işlemin yapılacağını belirteyim. Sizce kaç adet temal macun almalıyım? (Bütcem adet başınadır). (3 kişinin sistemi üst düzey 2 kişininki ortlama seviyede. İki tür için de fiyat yazarsanız sevinirim.) Sistemlerin hepsi amd işlemciye sahip.

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Dostlarım selam pazar günü ben dahil toplam 5 kişi birlikte bilgisayar kasalarımıza toplu detaylı temizlik yapacağız. Bunun için hepsini kendi evime davet ettim. Herkes kasasını getirecek ve sohbet muhabbet eşliğinde temizlik yapacağız kasaları parça parça ayırıp. Termal macun değişimi de yapmayı düşünüyorz bunun için evime çok yakın olan vatan bilgisayardan alabileceğim ortlama bütcenin max 150 ila 250 TL arası olduğunu ve toplam 5 kasaya da bu işlemin yapılacağını belirteyim. Sizce kaç adet temal macun almalıyım? (Bütcem adet başınadır). (3 kişinin sistemi üst düzey 2 kişininki ortlama seviyede. İki tür için de fiyat yazarsanız sevinirim.)
Bir tane MasterGel Pro V2 (R3) al hepsine sür. Ekran kartlarının içleri de açılacaksa 2 tane al.

Klaus1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
344
İsim
Taha Kenan
Mx-4 veya Mx-6 al internetten performansları farkedillir düzeyde

MOON_MVR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
667
İsim
Salih
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bir tane MasterGel Pro V2 (R3) al hepsine sür. Ekran kartlarının içleri de açılacaksa 2 tane al.
Dediğin ürünü vatanda bulamadım fakat bunu buldum bu uygun mudur?

Trifact

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,354
İsim
Yusuf
Dostlarım selam pazar günü ben dahil toplam 5 kişi birlikte bilgisayar kasalarımıza toplu detaylı temizlik yapacağız. Bunun için hepsini kendi evime davet ettim. Herkes kasasını getirecek ve sohbet muhabbet eşliğinde temizlik yapacağız kasaları parça parça ayırıp. Termal macun değişimi de yapmayı düşünüyorz bunun için evime çok yakın olan vatan bilgisayardan alabileceğim ortlama bütcenin max 150 ila 250 TL arası olduğunu ve toplam 5 kasaya da bu işlemin yapılacağını belirteyim. Sizce kaç adet temal macun almalıyım? (Bütcem adet başınadır). (3 kişinin sistemi üst düzey 2 kişininki ortlama seviyede. İki tür için de fiyat yazarsanız sevinirim.) Sistemlerin hepsi amd işlemciye sahip.
5 tane işlemci için 1-2gramlık bile yeter faş diye sıkmadığınız müddetçe. vatanda satılanları bilemiyorum ama tavsiye verebileceğim, kryonaut baya iyi bi macun.

MOON_MVR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
667
İsim
Salih
İlgilendiği Kategoriler
Mx-4 veya Mx-6 al internetten performansları farkedillir düzeyde
Dediğini ben de düşündüm fakat pazar gününe kadar geleceğini sanmıyorum bu yüzden vatan veya mediamarkt dan istemiştim.

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Dediğin ürünü vatanda bulamadım fakat bunu buldum bu uygun mudur?
Dediğim model bu.

Ama attığın bunun da bir üst modeli zaten o da alınabilir.

MOON_MVR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
667
İsim
Salih
İlgilendiği Kategoriler
5 tane işlemci için 1-2gramlık bile yeter faş diye sıkmadığınız müddetçe. vatanda satılanları bilemiyorum ama tavsiye verebileceğim, kryonaut baya iyi bi macun.
İnternetten alsam bile pazar gününe yetişeceğini sanmıyorum bundan dolayı yerel bilgisayar mağazaları olan vatan veya mediamarkt ı önerdim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dediğim model bu.

Ama attığın bunun da bir üst modeli zaten o da alınabilir.
Yardımın için teşekkür ederim değerlendireceğim. Başka alternatiflere de açığım.

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
İnternetten alsam bile pazar gününe yetişeceğini sanmıyorum bundan dolayı yerel bilgisayar mağazaları olan vatan veya mediamarkt ı önerdim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yardımın için teşekkür ederim değerlendireceğim. Başka alternatiflere de açığım.
Vatanda F/P olarak en iyisi benim attığım. Zaten internette MX-6 bile 320TL olmuş ki bu daha iyi bir macun. Mağazada bu yoksa paraya kıyıp Maker de alabilirsiniz. Ben Maker almıştım cidden güzel macun o da. Bunlar hariç vatanda çok kaliteli macun bilmiyorum.

MOON_MVR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
667
İsim
Salih
İlgilendiği Kategoriler
Vatanda F/P olarak en iyisi benim attığım. Zaten internette MX-6 bile 320TL olmuş ki bu daha iyi bir macun. Mağazada bu yoksa paraya kıyıp Maker de alabilirsiniz. Ben Maker almıştım cidden güzel macun o da. Bunlar hariç vatanda çok kaliteli macun bilmiyorum.
teşekkür ederim bilgilendirmen için

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,032
Üyeler
140,750
Son üye
alpermenekse
Top Bottom