Neler Yeni

VC220-G3u modem pkts sorunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
muhammet sokur
merhabalar öncelikle bendeki sorun bi tuhaf tam çözemedim o yüzden bir konu açmak istedim bende zyxelin bir tane modemi vardı nerdeyse 8 yıldır kullandığım için artık 100mbps lik pakette 30mbps veriyodu kabloluda türktelekomdan vc220 g3u modemini aldım önceki modemde hız testinde ping 20 iken bu modemde 23 30 fln birde modem arayüzünde pkts diye bir yer var o veri galiba önemliymiş ben anlamadığım için forum açtım zaten görseldeki sonuç neyden kaynaklı olabilir modemi değiştirmelimiyim sizce

Ekler

• Ekran görüntüsü 2024-07-30 020908.png
    Ekran görüntüsü 2024-07-30 020908.png
    17.5 KB · Hit: 20

Lady-Of-Ice

80+ Silver
Mevcut hızınız ile mak. hız birbirine yakın. Hızı biraz düşürmek gerekebilir. Snr yazan değeride atar mısınız?
Güldürennet altyapı sorgu fotoyuda atar mısınız?

eren28tr

80+ Platinum
merhabalar öncelikle bendeki sorun bi tuhaf tam çözemedim o yüzden bir konu açmak istedim bende zyxelin bir tane modemi vardı nerdeyse 8 yıldır kullandığım için artık 100mbps lik pakette 30mbps veriyodu kabloluda türktelekomdan vc220 g3u modemini aldım önceki modemde hız testinde ping 20 iken bu modemde 23 30 fln birde modem arayüzünde pkts diye bir yer var o veri galiba önemliymiş ben anlamadığım için forum açtım zaten görseldeki sonuç neyden kaynaklı olabilir modemi değiştirmelimiyim sizce
O snr margin yazan kısmıda at bakalım ayrıca bu modem sorunlu.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
muhammet sokur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Ekler

• Ekran görüntüsü 2024-07-30 220150.png
    Ekran görüntüsü 2024-07-30 220150.png
    11.2 KB · Hit: 8

eren28tr

80+ Platinum
hocam bide modemi daha yeni aldım yani problemli olamaz diye düşünüyorum
Modemi yeni alman birşeyi değiştirmez sorunlu o modem şu siteden altyapı sorgulaması yapar mısın goknet altyapı sorgulama.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
muhammet sokur
Modemi yeni alman birşeyi değiştirmez sorunlu o modem şu siteden altyapı sorgulaması yapar mısın goknet altyapı sorgulama.
1722366350587.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

modem sorunlu derken hocam yani ben bunu almayıp gerimi verim

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
muhammet sokur
İade edebiliyorsan et hocam farklı bir modem ile dene bakalım.
hocam modemde sorun olmayıp hatta sorun olabilrimi arıza kaydı oluşturdum zaten ekipler gelicek ztn orda onaylicam alımı bunu geri verip

ZTE 11AC H168A bu modemi sipariş versem olur mu​

Mesaj otomatik birleştirildi:

İade edebiliyorsan et hocam farklı bir modem ile dene bakalım.
eski modemde bakmıştım onda ise crc oranı bu tarz yüksekti ama o 30mbps veriyodu

eren28tr

80+ Platinum
hocam modemde sorun olmayıp hatta sorun olabilrimi arıza kaydı oluşturdum zaten ekipler gelicek ztn orda onaylicam alımı bunu geri verip

ZTE 11AC H168A bu modemi sipariş versem olur mu​

Türk Telekomun modemleri iyi değil yazılım kısıtlı ve sorunlar olabiliyor olabilir hocam ama ben modemden diye tahmin ediyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
muhammet sokur
Türk Telekomun modemleri iyi değil yazılım kısıtlı ve sorunlar olabiliyor olabilir hocam ama ben modemden diye tahmin ediyorum.
hocam bende türk telekomdan almak istemiyorum ama orda faturaya taksitli ile ödediğimiz için daha iyi oluyo

Top Bottom