Neler Yeni

Çözüldü✓ Vento VG07F kasaya frost commander sigar mi

Eyüphan.10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
156
İsim
Eyüphan DEMİRCİ
3.ke açıkladım ezberimde ben brşey alacağımda bunu 10 gün 10gece araştırırım bu kule tipindede aynısıoldu aldığım sistemdede
tamam hocam sende frost al demiyomusun bende onu al diyorum bende araştırıyorum bi kaç gündür frost commender ı o yüzden bildiklerimi yazdım

tam ne demek istediğini anlamadığımdan sana böyle bir açıklama yapma ihtiyacı duydum

xenk2626

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
672
İsim
Kadir Efe Ulusoy
tamam hocam sende frost al demiyomusun bende onu al diyorum bende araştırıyorum bi kaç gündür frost commender ı o yüzden bildiklerimi yazdım

tam ne demek istediğini anlamadığımdan sana böyle bir açıklama yapma ihtiyacı duydum
bende harfi harfine 3 defa açıkladım anlamıyor bu uğraşma konu sahibi frost commender alıp geçsin

JaciRox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Çağkan Çağlayan
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
soğutucu yüksekliği kısmına bak 160cm destekliyor frost commender ise 158 cm max uzunluk diyor yani uygundur o kasaya 2000tl altı en iyi soğutucuda frost commender bu arada phantom spirit alıp fanları değiş daha iyi performans alırsın vs diyenler boş yapıyor bi kanalda soğutucunun kendisinden daha pahalı fanlarla deneyen adam 2 derecelik fark yakalamıştı zaten frost commender 200tl fark ile 3 derece kadar daha iyi phantom spiritten.
frost commender al geç
frost commender aldim tesekkurler geldigi zaman monte edicem

Eyüphan.10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
156
İsim
Eyüphan DEMİRCİ
frost commender aldim tesekkurler geldigi zaman monte edicem
montesi için youtube da detaylı anlatan bir video var linkini bırakıcam eğerki bilmiyorsan yardımı dokunacaktır videodakileri birebir uygulaman yeterli
Mesaj otomatik birleştirildi:

xenk2626

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
672
İsim
Kadir Efe Ulusoy
aynen bu videoda montajı var zaten

Top Bottom