Neler Yeni

VERGİ İNDİRİMLİ TELEFON ALAN VARMİ?

M34 alınır mı yani
Mesaj otomatik birleştirildi:

M34 çekilir diyosun Samsung 4 yıl güncelleme de verio ayrıca son gün gidince batarya falan da degisiyo abimin s20fe dün goturduk 1 hafta sonra garantisi bitiyordu telefonu çerçeve ve pilini tamamen değiştirip verdiler
Yapışın gitsin. Apple o üst seviye cihazlarına bile maksimum 5 yıl verirken samsung en dandik telefona bile 4yıl veriyor. Neyse apple samsung savaşı başlamadan sustum. Kısaca güncelleme sorunu olmaz. Samsung garanti servisleri genelde müşteriyi koruyor, bir kaç saçma olayda müşteriye yıkmaları haricinde şahsen bir olay ile karşılaşmadım. Ram 6gb gayet yeterli. Ekonomi devrindeyiz, tabii ki paran varsa alırsın ama şu an en iyisi bu. Fazla beklemeden yapışın indirim bitmesin. Gitti gidiyor olur sonra. Şimdiden hayırlı olsun.

woutahmet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Ahmet Burak
Yapışın gitsin. Apple o üst seviye cihazlarına bile maksimum 5 yıl verirken samsung en dandik telefona bile 4yıl veriyor. Neyse apple samsung savaşı başlamadan sustum. Kısaca güncelleme sorunu olmaz. Samsung garanti servisleri genelde müşteriyi koruyor, bir kaç saçma olayda müşteriye yıkmaları haricinde şahsen bir olay ile karşılaşmadım. Ram 6gb gayet yeterli. Ekonomi devrindeyiz, tabii ki paran varsa alırsın ama şu an en iyisi bu. Fazla beklemeden yapışın indirim bitmesin. Gitti gidiyor olur sonra. Şimdiden hayırlı olsun.
Merhaba usta ben telefonu satın aldım dün kargoya da verildi Faturasi acaba kac gün içinde mailime gelir bilgin var mı?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
939,366
Üyeler
147,715
Son üye
melokaya
Top Bottom