Neler Yeni

Vergisiz telefondan ödeme alan var mı ?

Wolverine

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
yuşa kerim sarac
Öğrenci vergi indirimli telefon alıp geri ödeme alan var mı ?

Benim düşüncem bu paraları iade etmeyecekler. Çünkü çok saçma bir uygulama oldu. Hükümetin durumu zaten malum şu durum da hükümet öğrenciler için 1 defaya mahsus vergi almadığını düşündüğümüz de hükümetin cebine para girmemiş oluyor. Türkiye de kaç milyon öğrenci var. Götürebildikleri yere kadar götürecekler bu şekil de bence daha sonrasın da bir bahane bulup vermeyecekler gibi geliyor.

Wolverine

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
yuşa kerim sarac
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Benim düşüncem bu paraları iade etmeyecekler. Çünkü çok saçma bir uygulama oldu. Hükümetin durumu zaten malum şu durum da hükümet öğrenciler için 1 defaya mahsus vergi almadığını düşündüğümüz de hükümetin cebine para girmemiş oluyor. Türkiye de kaç milyon öğrenci var. Götürebildikleri yere kadar götürecekler bu şekil de bence daha sonrasın da bir bahane bulup vermeyecekler gibi geliyor.
Ben öyle bir şey olacağını zannetmiyorum çünkü eyt gibi kyk faizlerinin silinmesi gibi büyük kesimi kaplayan bir konu.
Mutlaka gündeme gelecektir

Takahashi Ryosuke

80+ Bronze
nası vermiyorlarmış bu kadar genç enayi mi vermek zorundalar yoksa ortalık çok karışır

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Nasıl vermiyorlar? Bir de devlet telefonun 5 bin lira vergisine mi kaldı cidden ki batacak zorlanacak? Her ay cebinize giren paranın yaklaşık %40ı vergi olarak geri dönüyor zaten.

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Maalesef hala bekliyoruz. 2 ay olacak. Bu zamana kadar aldım diyeni görmedim. Bence bekleticekler şubata kadar şubattan sonra yatıracaklar. Çünkü 2023'deki 4000 küsür liranın 2024'deki değeri aynı olmayacak. Hiç yatırmazlarsa büyük olay çıkar bu riski alacaklarını sanmıyorum.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,097
İsim
uwu
Nasıl vermiyorlar? Bir de devlet telefonun 5 bin lira vergisine mi kaldı cidden ki batacak zorlanacak? Her ay cebinize giren paranın yaklaşık %40ı vergi olarak geri dönüyor zaten.
hocam o paralarla yen nesil suri ordu besliyorlar !

maalesef kendi ülkemizde 3. sınıf insan olduk

Top Bottom