Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Vestel Keyif 20 Filtre Kahve Makinesi 799 TL

Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Donald Trump
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
ÖMER ÇELİK
Filtre kahve çok kompleks bir olay değil. Sıcak suyu yavaş yavaş damlatıyor, kahve demleniyor. Melitta'nın ilk makinesine bakarsanız 50 yıldır mekanizmaları neredeyse aynı. Alınır.
kanka ben bı kere bı arkadasımın evınde soguk fıltre kahve ıcmıstım hayatımda ıctıgım en lezzetlı kahveydı acı degıldı buz gıbıydı tadı cok guzeldı ve onun soyledıgıne gore kafeın mıktarı da yuksektı ve yapılısının fıltre kahve makınesınde ozel bı kahveyle oldugunu soylemıstı bunu alırsam benzer tat falan gelır mı ne dıon babu babu babu ingeeee

Kartallar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,242
İsim
Kara Kartal
Bütün filtre kahve makineleri boş (iki adet filtre makinem Delonghi ICM16710 + Taotronics TT-CM001 var kahve tadı yok)
1716931676491.png

Ucuz yollu mokapot (Bialetti Rainbow) + değirmen alın kahvenin tadını çıkartın

Son düzenleme:

mdaghan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Muhammet Dağhan
kanka ben bı kere bı arkadasımın evınde soguk fıltre kahve ıcmıstım hayatımda ıctıgım en lezzetlı kahveydı acı degıldı buz gıbıydı tadı cok guzeldı ve onun soyledıgıne gore kafeın mıktarı da yuksektı ve yapılısının fıltre kahve makınesınde ozel bı kahveyle oldugunu soylemıstı bunu alırsam benzer tat falan gelır mı ne dıon babu babu babu ingeeee
Kanka bahsettiğin tad makineyle ilgili değil kahve ile ilgili

Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Donald Trump
Makine soğuk yapmaz, arkadaşına nasıl demlediğini sorabilirsin. Lezzetli soğuk filtre kahve için Hario cold brew sürahisi alabilirsin. Adam akıllı tadı olması için 8-9 saat demlenmesi gerekiyor.

mdaghan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Muhammet Dağhan
aynı kahve çekirdeğini kullanıyorum
Kimle aynı çekirdeği kullanıyorsun ben arkadaşa cevap vermiştim sana değil. Kahve çekirdeği onun nerede nasıl öğütüldüğü tazeliği hangi koşullarda saklandığı filtre kahvenin tadını belirleyen ana unsurlardır sonra makine gelir

Kartallar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,242
İsim
Kara Kartal
Kimle aynı çekirdeği kullanıyorsun ben arkadaşa cevap vermiştim sana değil. Kahve çekirdeği onun nerede nasıl öğütüldüğü tazeliği hangi koşullarda saklandığı filtre kahvenin tadını belirleyen ana unsurlardır sonra makine gelir

Kahve çekirdeğini değirmende öğütüyorum uyduruk cihaz değil aliexpresten aldım
1717018155178.png

Delonghi ICM16710 (kahve aroması almıyorum)
Taotronics TT-CM001 (kahve aroması almıyorum)
Bu ikisini kullanınca filtre kahve makinelerinin boş ürün olduğunu kesinlikle söyleyebilirim artık kahve pahalı ürün haline geldi 1kg 600 - 1000 tl arası değişiyor bu şekilde fiyatlar artarsa 1-2 yıl sonra kimse kahve almaz geçensene 250gram 100 - 150 tl ye aldığım kahve 350-400 tl ye satılıyor ülkede kahve de lüx oldu
Bialetti Rainbow (kahve aroması alıyorum)
wacaco picopresso (kahve aroması alıyorum)

ghnn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Gökhan
Makine soğuk yapmaz, arkadaşına nasıl demlediğini sorabilirsin. Lezzetli soğuk filtre kahve için Hario cold brew sürahisi alabilirsin. Adam akıllı tadı olması için 8-9 saat demlenmesi gerekiyor.
niye yapmasın hocam

okankygsz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
341
İsim
Okan kaygısız
Kahve çekirdeğini değirmende öğütüyorum uyduruk cihaz değil aliexpresten aldım
Alıntıyı görüntüle
Delonghi ICM16710 (kahve aroması almıyorum)
Taotronics TT-CM001 (kahve aroması almıyorum)
Bu ikisini kullanınca filtre kahve makinelerinin boş ürün olduğunu kesinlikle söyleyebilirim artık kahve pahalı ürün haline geldi 1kg 600 - 1000 TL arası değişiyor bu şekilde fiyatlar artarsa 1-2 yıl sonra kimse kahve almaz geçensene 250gram 100 - 150 TL ye aldığım kahve 350-400 TL ye satılıyor ülkede kahve de lüx oldu
Bialetti Rainbow (kahve aroması alıyorum)
wacaco picopresso (kahve aroması alıyorum)
Zaten filtre kahve makinelerinde kahvenin aromasını alman çok zordur.Kimisi kahveyi yakar,kimisinde kahve parçasını pota aktarır (yanlış kağıt kullanmaktan) kahve tadını bozar.Kahveden anlamak için Kahve manyağı olman gerek.Aroma ve tat istiyorsanız 3.nesil cihazlar kullanacaksınız.V60,syphon,chemex gibi filtre kahve makineleri ticari firmalarda ki filtrelerin üretim ve tüketim hızını arttırmak için üretilen cihazlardır.Eğer kahveler ile aranız maksat sohbet arasında boğazımız ıslansın yeter diyorsanız Her türlü makine işinize yarar.

Top Bottom