Neler Yeni

Yardım VG27AQ1A Monitör Bu fiyata Alınır mı?

Canxz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
163
İsim
Toprak
Normalde 4800e GamingGen den aldım ama üst üste 3 kere ölü piksel çıktı ve en sonunda değişim yapmayıp iade yaptılar..
Bende Amazondan 6080 tl fiyata almak istiyorum çünkü bu özelliklerle başka monitör bulamadım , indirim bekleyip televizyon ile kullanabilirim PC'Yi
, siz ne düşünüyorsunuz? Önerinizi bekliyorum ama
IPS , 27inc , 2K , 170Hz olması önceliğim
IMG_20220817_221631.jpg
IMG_20220817_221610.jpg

MuratAbiGF Fedaisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,214
İsim
İlker
İlgilendiği Kategoriler
Ekipmanlar,Sistem Parçaları,Teknik ve Yazılımsal Sorunlar vb.
Instagram
ahmetkayaofficial01
Discord
Ahmetkaya#9513
Normalde 4800e GamingGen den aldım ama üst üste 3 kere ölü piksel çıktı ve en sonunda değişim yapmayıp iade yaptılar..
Bende Amazondan 6080 TL fiyata almak istiyorum çünkü bu özelliklerle başka monitör bulamadım , indirim bekleyip televizyon ile kullanabilirim PC'Yi
IPS , 27inc , 2K , 170Hz olması önceliğimAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Msi monitör var o fiyata o alınır
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende Amazondan 6080 TL fiyata almak istiyorum çünkü bu özelliklerle başka monitör bulamadım , indirim bekleyip televizyon ile kullanabilirim PC'Yi
IPS , 27inc , 2K , 170Hz olması önceliğimAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle

Canxz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
163
İsim
Toprak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam çerçevesi aşırı kalın geldi , keşke arka tarafa verdikleri özeni on kısmını incelterek daha güzel görünüm kazandirsalardi. Birde Hepsiburada ölü piksel çıktığında değişime pek yanaşmıyor o yüzden soğuk bakıyorum , GamingGen ile 1 ay uğraştım yaz tatilim mahfoldu tekrardan basım agrimasin.

MuratAbiGF Fedaisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,214
İsim
İlker
İlgilendiği Kategoriler
Ekipmanlar,Sistem Parçaları,Teknik ve Yazılımsal Sorunlar vb.
Instagram
ahmetkayaofficial01
Discord
Ahmetkaya#9513
Hocam çerçevesi aşırı kalın geldi , keşke arka tarafa verdikleri özeni on kısmını incelterek daha güzel görünüm kazandirsalardi. Birde Hepsiburada ölü piksel çıktığında değişime pek yanaşmıyor o yüzden soğuk bakıyorum , GamingGen ile 1 ay uğraştım yaz tatilim mahfoldu tekrardan basım agrimasin.
Yok hocam çerçeveler ince
Hepsiburada en ufak sorunda değişim yapmak zorunda

Canxz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
163
İsim
Toprak
Pahalı değil mi ? Bu varken. Bu ürün amazona stoğa gelirse ordan alabilirsin. İtopyada değişim konusunda sıkıntılı.
Hocam görünüş olarak arkadaşın attığı hoşuma gitti , sizin attığınızın görünüşünü beğenmedim samimi olmak gerekirse. özellik olarak bir üstünlüğü var mı ki? VG27AQ1A'dan

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
Hocam görünüş olarak arkadaşın attığı hoşuma gitti , sizin attığınızın görünüşünü beğenmedim samimi olmak gerekirse. özellik olarak bir üstünlüğü var mı ki? VG27AQ1A'dan
Asus daha iyi bundan ama aradaki fiyat farkına değer mi onu bilemem. Yükseklik ayarı ve parlaklık olarak gigabyte önde. Asusun teknik özellikleri daha iyi.

Canxz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
163
İsim
Toprak
Asus daha iyi bundan ama aradaki fiyat farkına değer mi onu bilemem. Yükseklik ayarı ve parlaklık olarak gigabyte önde. Asusun teknik özellikleri daha iyi.

MSI Optix MAG274QRF mı, yoksa ASUS VG27AQ1A Mı Tercih edeyim sizce?​

edemir845

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Emir Demir
msi geçen hafta amazondan 6400e aldım sol altta ışık sızması var azıcık rahatsız etmeyecek düzeyde ghostingin g si yok textler çok düzgün 1ms gtg olması ile asusun da önünde asus 1ms mprt

Canxz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
163
İsim
Toprak
msi geçen hafta amazondan 6400e aldım sol altta ışık sızması var azıcık rahatsız etmeyecek düzeyde ghostingin g si yok textler çok düzgün 1ms gtg olması ile asusun da önünde asus 1ms mprt
Gtg mprt farkı nedir? bu özellikleri ilk kez duydum ama iyi oldu öğrenmem.

edemir845

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Emir Demir
msi her parlaklıkta 1 ms veriyor asus belirli parlaklık seviyesinde veya altında 1 ms oluyor mprt açtığınız zaman yani araştırmam sonucu böyle biliyorum mprt msi monitör de kullandım daha önce yüzde 70 in altında parlaklığa izin veriyordu sadece 1ms modunu açınca
Gtg mprt farkı nedir? bu özellikleri ilk kez duydum ama iyi oldu öğrenmem.

Canxz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
163
İsim
Toprak
msi her parlaklıkta 1 ms veriyor asus belirli parlaklık seviyesinde veya altında 1 ms oluyor mprt açtığınız zaman yani araştırmam sonucu böyle biliyorum mprt msi monitör de kullandım daha önce yüzde 70 in altında parlaklığa izin veriyordu sadece 1ms modunu açınca

MSI Optix MAG274QRF ile QD ARASİNDA FaRK NE ACABA siz hangisini tercih ettiniz?​

Top Bottom