Neler Yeni

Yardım Ölü Pikselli Monitör Değişimi

boeasy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
394
İsim
Batuhan
Bence 1 ölü piksel için uğraşmaya değmez. Ben toplamda 4 monitor değiştirdim. Onun haricinde 5 kutuydu sanırım vatanda açtırdım hepsinde çıkıyor. Şuan kullandığım monitörde de bir adet sol üst köşede mevcut 1 yıldır kullanıyorum. Çoğalma vb. durum olmadı tamamen söylentiden ibaret. Zaten çoğalırsa 3 ve üzeri olursa servis değişim yapıyor. Yapmazsa bile bir ölü piksel bile kusur sayıldığı için thh başvurup kazanırsın. Ben daha önce başvurup kazandım 6 ayda monitörü kullandım kutusu aksesuarı durduğu sürece sorun olmuyor. Hangi marka hangi model alırsan al ölü piksel çıkma olasılığı var. Sürekli değişim yapmak iadeyle uğraşmak insanı yoruyor. Itopya veya vatan bilgisayar mağazaları yakınsa oradan test ettirip alabilirsin. Test edilmesine rağmen benim monitörde 1 piksel var artık sıkıldığım için uğraşmıyorum. Zamanla alışıyorsun ben yerini bile tam hatırlamıyorum. Test ekranı açıp sol köşeye iyice bakıp bulmam gerek mesela. Benim önerim 1 adetse köşelerde ise uğraşma iade edip aldığın monitörde birden fazla çıkma ihtimali var ortada çıkma ihtimali var. Tamamen şans.

Canxz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
163
İsim
Toprak
hmm anladim attıgım monitörler butce sıkıntın yoksa harikalar + G-sync detegide var
İlk attığın zaten iade ettiğim monitör ile aynı site ve aynı model nerdeyse. Acaba indirim olur mu monitorlerde

Top Bottom