Neler Yeni

VGN GAMEPOWER X3 Alınır mı ?

Hitashi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mertcan-Atalay
Öncelikle merhabalar. Kablosuz , beyaz ve oyuncu mouse'u arıyordum ve amazonda bunu buldum ancak ne bir yorum ve de ne bir inceleme videosu mevcut.Araştırdığım kadarıyla bu ürün "Attack Shark X3" adlı ürünün noname versiyonu. Ayriyetten bu mouse ile galiba aynı sadece marka adı verilmiş "AJAZZ AJ139 PRO X SUPERLIGHT" adlı bir mouse da mevcut. Yani kısaca sorum şu VGN GAMEPOWER X3 veya AJAZZ AJ139 PRO X SUPERLIGHT alınır mı ?

MuratAbiGF Fedaisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,202
İsim
İlker
İlgilendiği Kategoriler
Ekipmanlar,Sistem Parçaları,Teknik ve Yazılımsal Sorunlar vb.
Instagram
ahmetkayaofficial01
Discord
Ahmetkaya#9513
Öncelikle merhabalar. Kablosuz , beyaz ve oyuncu mouse'u arıyordum ve amazonda bunu buldum ancak ne bir yorum ve de ne bir inceleme videosu mevcut.Araştırdığım kadarıyla bu ürün "Attack Shark X3" adlı ürünün noname versiyonu. Ayriyetten bu mouse ile galiba aynı sadece marka adı verilmiş "AJAZZ AJ139 PRO X SUPERLIGHT" adlı bir mouse da mevcut. Yani kısaca sorum şu VGN GAMEPOWER X3 veya AJAZZ AJ139 PRO X SUPERLIGHT alınır mı ?
ajazz al
Mesaj otomatik birleştirildi:

ajazz alsın hocam ajazzın mcusu sanırım daha iyi

LEFT

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
400
İsim
LEFT
Bütçe ne kadar?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
908,701
Üyeler
141,032
Son üye
RufusMcdonald
Top Bottom