Neler Yeni

Vichy Dercos Anti-Dandruff Kepek Karşıtı Bakım Şampuanı - 559,92TL

batu811

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
batuhan dönmez
bu markanın saç çıkartan ürünü var mı veya başka marka da olur

Platen

80+
3 senedir egzama problemini çekiyorum. Sürekli tekrarladığı için doktorun yazdığı ketoral şampuan ve bazı solüsyonları kullanıyodum. Kullanıcınca geçiyor ama 2 - 3 ay sonra tekrarlıyor. Geçen 534 tl ye amazondan aldım bu şampuanı bakalım ilk defa. İşe yararsa yazarım

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
447
İsim
Mehmet Eyüp Atan
3 senedir egzama problemini çekiyorum. Sürekli tekrarladığı için doktorun yazdığı ketoral şampuan ve bazı solüsyonları kullanıyodum. Kullanıcınca geçiyor ama 2 - 3 ay sonra tekrarlıyor. Geçen 534 tl ye amazondan aldım bu şampuanı bakalım ilk defa. İşe yararsa yazarım
Evet aynı şeyi bende yaşadım ilaç kullanınca geçiyor fakat 2-3 ay sonra etki etmemeye başlıyor. Taktik şöyle haftada 1 ilaçla yıkıyorsun gerisinde bunu kullanıyorsun. İlk kullanımda bu şampuanı 2 dk bekletin saçınızda sonrasında normal şampuan gibi devam. Bende bu şampuanı kullanırken nadirde olsa bazen egzama çıkıyor stres yeme bozukluğu yapınca o zaman ketoral şampuanı kullanıyorum sonra bunla devam geçiyor tekrardan.

Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Lütfü A
bu markanın saç çıkartan ürünü var mı veya başka marka da olur
saç çıkartan şampuan olmaz da , dökülme karşıtı versiyonu var kırmızı renkli ben de onu aldım. hastanemdeki dermotog doktor her gelene bu şampuanı öneriyor komisyonu da yok herhalde bi bildikleri vardır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Oğuzhan Duvar
benim de egzamam var. kepek gibi dökülüyor, kaşınıyor, kızarıyor. ben de 2 yıldır kullanıyorum ve hiç sıkıntım olmadı. normalde az bir şey baharat yesem bile egzamam hemen azar ama şu an öyle değil. gerçekten mükemmel bir şampuan parasına değer. askerde eczacı bir arkadaşla tanışmıştım. herkesin alıp da kimsenin pişman olmadığı tek bi şampuan varsa o da budur kimseden şikayet duymadım daha demişti.

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
447
İsim
Mehmet Eyüp Atan
benim de egzamam var. kepek gibi dökülüyor, kaşınıyor, kızarıyor. ben de 2 yıldır kullanıyorum ve hiç sıkıntım olmadı. normalde az bir şey baharat yesem bile egzamam hemen azar ama şu an öyle değil. gerçekten mükemmel bir şampuan parasına değer. askerde eczacı bir arkadaşla tanışmıştım. herkesin alıp da kimsenin pişman olmadığı tek bi şampuan varsa o da budur kimseden şikayet duymadım daha demişti.
Tek sorunu çok ince telli ise saçlar dökülme yapabilir diyorlar da ben daha hiç sorun yaşamadım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Kaan
Bende kaşıntı kepek ve egzama sonrasında tanışmıştım bu şampuanla 2 yıl filan oldu kullanalı. Gerçekten ilk kullanımdaki fark inanılmazdı normal saçlar için olanı alıyordum. Kaşıntı ve kepeği giderdi ilk başta şuan kepek tekrar olmaya başladı kaşıntı olmasın diye kullanıyorum şuan için fakat ilk olarak Normal saçlar için olanı alıyordum en son aldığım kuru saçlar için olanmış belki ondan dolayı böyle oldu bilemiyorum egzama yaşayan biri için buna bile şükür diyorum :) fiyat çok iyi geçen sene kasımda kupon vs ile 500 tl ye almıştım. İhtiyacı olanlar ve bu sorundan muzdarip olanlar kesinlikle alsın dostlar.

ruaF1912

80+ Bronze
Bende yıllarca seboreik dermatit hastalığından çekmiş birisi olarak, birkaç şey söylemek istiyorum, öncelikle bu hastalığın ana peek nedenlerinden birisi stres, hayatınızdan stresi mümkün olduğu kadar çıkarmak zorundasınız, ayriyeten süt ve süt ürünlerini de aynı şekil çıkaramıyorsanız bile 4/1 oranında azaltmaya çalışın, ayriyeten domates... Domates asla tüketmeyin, acı içeren baharat, turşular vb kısacası acıyı hayatınızdan çıkarın. geçmiş yıllarda ekşi sözlükte birisi bu gıdalar bu hastalığı azdırıyor dediğinde inanmamıştım, en fazla ne kaybederim diyerekten, denemeye karar verdim, 3/4 senedir saçlarımda bu illet yok oldu, kaşıntılarım bitti. Saçlarım daha az yağlanıyor, umarım yardımcı olabilirim siz arkadaşlara.

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
447
İsim
Mehmet Eyüp Atan
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
978,729