Neler Yeni

İnceleme Victsing PC278 8000 DPI

Dahası  
Reaksiyon skoru
233
İsim
Ali demiray
Ürünün fiyatı ile başlamak istiyorum, 10 Şubat 2020 itibariyle yurtdışı fiyatı 92₺.

Teknik özelliklerinden önce dış görünüşü ve RGB özelliklerinden bahsedelim.

IMG_20210210_183706.jpg

Ürünün üzerinden 2 ince şerit RGB kullanılmış ve oldukça şık duruyor. Scroll tuşunun kenarları ve logosunun da RGB aydınlatmalı olduğunu belirteyim.

Ürünün yazılımından 7 farklı mod içerisinden istediğimizi seçebiliyoruz, ayrıca efekt animasyonunun hızını da 3 kademe olarak ayarlayabiliyoruz. Dilerseniz tamamen kapatmak da mümkün.

Ürün "Palm Grip" tutuş için tasarlanmış ve oldukça büyük diyebilirim. Parmak destekli olması da ergonomisini arttırmış genel olarak oldukça rahat bir mouse. Hoş kadifemsi bir dokusu var, ilk günlerde terletme yapabilir.
Screenshot_20210210_201322_com.android.gallery3d.jpgScreenshot_20210210_201327_com.android.gallery3d.jpg

Teknik özellikleri:
-Pixart 3104 sensör
(hakkında çok fazla bilgi bulamasam da yaptığım testlere göre başarılı diyebilirim. 45 cm mouse pad üzerinde hızlı çevirdiğimde bir kayma, sapma olmadı.)

-181 gram ağırlık.

-7 farklı RGB modu.

-8 adet adreslenebilir buton.

-Driver desteği.

-1000HZ.

-8000 DPI
. (5 farklı noktaya istediğiniz değeri atayabilirsiniz.)

İçerisindeki switchlerin adı yok ne kadar dayanır bilmiyorum ve kaliteli olduklarını maalesef söyleyemeyeceğim.
Screenshot_20210210_202908.jpg

Genel olarak yorum yapmam gerekirse, "Palm Grip" tutuşa sahip ve ağır mouse sevenler için oldukça yeterli olabileceğini düşünüyorum.
Eli küçük ve hafif mouse arayanlara uygun bir ürün değil. Kavrama açısından bir zorluk yaşamadım ve genel olarak memnun kaldım.

Artıları: (+)
+ Ergonomisi gayet iyi.
+ Ağırlık olarak tatmin edici.
+ Tasarımsal ve görünüş açısından şık, masanıza renk katabilir.
+ Sensörüne artı puan yazıyorum.
+ uzun kullanımda bilek ağrısı yaşamadım.
+ Driver desteği gayet dolu ve özenli yapılmış.
+ Dokunuş hissiyatı hoş.

Eksileri: (-)
- En büyük eksisi switch kalitesi diyebilirim.
- İlk 2 gün elimde terleme yaptı.
- Mouse üzerinde biraz el izi kalıyor.

Ürün linki:

Kuponla birlikte vergi dahil 30-40 lira civarına alınabiliyor, ben 30,25₺ ödedim.

Aliexpress kupon kardeşliğinden 10 dolarlık kuponla birlikte alacaksanız sonuna kadar öneriyorum, gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Tam fiyatıyla almanızı çok önermem, Türkiye'de 100 lira bandında farklı tercihler mevcut.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
992,631
Üyeler
156,957
Son üye
bilal229
Top Bottom