Neler Yeni

Victus 16 limit öğrenme

Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Furkan Ceyhan
R7 7840hs 4060 laptopum var işlemci ekran kartı güç limitlerini öğrenmek istiyorum nereden öğrenebilirim ayrıca varsa kaldırılma imkanları var mı
Victus 16 S0044NT modeli

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,145
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
intelli modellerinde kaldırma imkanı varda kaldırınca cayır cayır yanıyor victus kullanıp diğer asus gibi modellere cayır cayır yanıyor diyenleri bin pişman edecek derecede geçenler de de 102 dereceye çıkanı gördüm neyse R23 testine sokabilirsin bir yandan hwinfo açıp bitince bekletmeden skor ile beraber atın arkadan herşeyi kapatın onun dışında OCCT testini yapabilirsiniz ekran kartı güç limiti tam olarak bilmiyorum ama 100 wattı geçmiyor diyen var ya da 90 wattı onu öğrenmek için furmark testi yapacaksınız.

Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Furkan Ceyhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
intelli modellerinde kaldırma imkanı varda kaldırınca cayır cayır yanıyor victus kullanıp diğer asus gibi modellere cayır cayır yanıyor diyenleri bin pişman edecek derecede geçenler de de 102 dereceye çıkanı gördüm neyse R23 testine sokabilirsin bir yandan hwinfo açıp bitince bekletmeden skor ile beraber atın arkadan herşeyi kapatın onun dışında OCCT testini yapabilirsiniz ekran kartı güç limiti tam olarak bilmiyorum ama 100 wattı geçmiyor diyen var ya da 90 wattı onu öğrenmek için furmark testi yapacaksınız.
R23 yaptım max 65W falan gördü o da sıcaklık artınca kademeli olarak düşmeye başladı ekran kartı ise 90ı geçmedim bunlar yapabileceğim tüm yüksek performans ayarlarıyla oldu uzun sürede ısınmaya başlayınca voltajı kısıyor performans kaybı geliyor soğutmak için soğutucu önerebilir misiniz Aydın'da yaşıyorum hava şimdiden 35 derece ve etki ediyor bile sıcaklığına

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,145
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
R23 yaptım max 65W falan gördü o da sıcaklık artınca kademeli olarak düşmeye başladı ekran kartı ise 90ı geçmedim bunlar yapabileceğim tüm yüksek performans ayarlarıyla oldu uzun sürede ısınmaya başlayınca voltajı kısıyor performans kaybı geliyor soğutmak için soğutucu önerebilir misiniz Aydın'da yaşıyorum hava şimdiden 35 derece ve etki ediyor bile sıcaklığına
yükseltin sadece fanın işe yaradığı yok fan işe yarıyo zannediyolar ama aslında fan sadece altını kapatıyor altı tamamen açık bir şey kullanın daha iyi sonuç verir adamlar 5000 devir dönen fan koymuş zaten senin minnacık 4 tane 800 devir ya da dev gibi 450 devir dönen fanına ihtiyacı yok altını açın yeter zaten delikler kısıtlı oluyor.

Top Bottom