Neler Yeni

İnceleme Victus 16 neden alınmamalı? Kötü yanları nelerdir?

Sizce hayla Nitro 16 vs. Yerine tercih edilebilir bir laptop mu?

• Tercih Edilir

• Tercih edilmez

• Kararsızım

Sonuçları oy verdikten sonra görebilirsiniz.

Senerr

80+ Bronze
Alacak alsın ben bir şey diyemem ama gömülen tulpar victusdaj daha performanslı ne aldıysanız onu veriyor tüm gücü ile.
Mesaj otomatik birleştirildi:

https://amzn.eu/d/6E0KmPc ya da bunu alıp yanına bir tane 8 GB daha RAM alabilirsiniz.
140W Gpu almak varken ne kadar mantıklı bilemedim Tulpar. 30K üstüne çıktığında Lenovo LOQ var zaten ne yapacağım ben Tulpar'ı çıkamıyorsam da 4060 istiyorsan zaten 1 seçeneğin oluyor.

Fidel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Fidel
Ben kullanıyorum valla alana kadar bu konuları görsem almazdım da memnunum ben. Çok güzel eleştirmişsiniz hocam elinize sağlık fakat bir sorum var. Rakipleri valorantta daha fazla oluyor fakat daha da sıcak olmuyor mu? Bu düşük voltaj olayı çok da kötü değil bence dediğiniz gibi diğer oyunlarda az fark ediyor fakat ısı olarak daha düşük gibi. Cyberpunk en iyi ayarlarda 74 dereceyi geçtiğini görmemiştim oyunu öyle bitirdim. Mux switch açmadan oynayınca fanları turbo çalıştırmama gerek kalmıyor , tabi performansı daha kötü veriyor fakat ısınmaması bilgisayarın ömrünü uzatmaz mı? (Konunun 3 aylık olduğunu yazdıktan sonra gördüm)

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
834
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Ben kullanıyorum valla alana kadar bu konuları görsem almazdım da memnunum ben. Çok güzel eleştirmişsiniz hocam elinize sağlık fakat bir sorum var. Rakipleri valorantta daha fazla oluyor fakat daha da sıcak olmuyor mu? Bu düşük voltaj olayı çok da kötü değil bence dediğiniz gibi diğer oyunlarda az fark ediyor fakat ısı olarak daha düşük gibi. Cyberpunk en iyi ayarlarda 74 dereceyi geçtiğini görmemiştim oyunu öyle bitirdim. Mux switch açmadan oynayınca fanları turbo çalıştırmama gerek kalmıyor , tabi performansı daha kötü veriyor fakat ısınmaması bilgisayarın ömrünü uzatmaz mı? (Konunun 3 aylık olduğunu yazdıktan sonra gördüm)
hayır şöyle özetleyeyim her şeyin bir ısı dayanıklılığı var değil mi? anakartlar da da böyle oluyor ne kadar kaliteli ise ömrü o kadar uzun sıcaklık kötüdür ama limit yemiyorsa 2 seçenek var ya kalitelidir ya da çok eski olduğu için kendini limitleyemiyordur bonus bilgisayarın bios ve ya yazılımında problem vardır.

ısı her daim baş sebep değildir ısıdan haşat olan bildiğim seriler Excalibur G serisi ve Monster Abra serisi.

Fidel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Fidel
hayır şöyle özetleyeyim her şeyin bir ısı dayanıklılığı var değil mi? anakartlar da da böyle oluyor ne kadar kaliteli ise ömrü o kadar uzun sıcaklık kötüdür ama limit yemiyorsa 2 seçenek var ya kalitelidir ya da çok eski olduğu için kendini limitleyemiyordur bonus bilgisayarın bios ve ya yazılımında problem vardır.

ısı her daim baş sebep değildir ısıdan haşat olan bildiğim seriler Excalibur G serisi ve Monster Abra serisi.
Teşekkürler cevap için.

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
834
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler

vada

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
ali n
performans modda fanlar duyuldugu üzere sesli ancak performans konusunda sıkıntı yok video bana ait başka test isteyen olursa yapabilirim.Kullanmadıgınız cihaz hakkında bu kadar emin konuşmazsanız sevinirim @Ruffian

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
834
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
performans modda fanlar duyuldugu üzere sesli ancak performans konusunda sıkıntı yok video bana ait başka test isteyen olursa yapabilirim.Kullanmadıgınız cihaz hakkında bu kadar emin konuşmazsanız sevinirim @Ruffian
R23 testlerini atın bakalım ne kadar fark yemiş panelinize bakın bakalım %100 srgb mi şimdi bu patladı 250 nit çıkıyor 14.nesiller bazısı 300 nit karışık toplama bilgisayar gibi https://www.google.com/amp/s/www.te...-cs2-fps-duesuekluegue-ve-drop.3249709/?amp=1 https://www.technopat.net/sosyal/ko...orant-oynarken-donuyor.3240246/#post-24909139 bakalım kim kimden emin miş.

Millet kendi cihazı diye victusu övme peşinde anca buyurun bu adamlar yalan mı söylüyor? 2 günlük cihazda tabi probelm olmaz 1.ayını tamamlamayan cihaz da ne tür problemler çıkmış iyi oku ben victus kullanıyorum @vada kullanıyorum victusu ve dandik bir cihaz.

@NZXT 14.nesillerdr fos çıktı anakart yüzünden droplar ve stutterler yiyor cihaz daha 20 günlük ha 5-6 aylık değil bunu ele al ve 1 yıl sonrasını düşün.

vada

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
ali n
sentetik test sonuçlarından banane her öğün r23 mü açıcam bana oyun testleyle gel.bana 14700lü ya da 13900lü cihazın oyun testlerini at diyeyim ki tamam bu daha iyi ki, benzer fiyatlarda olmayacagını zaten biliyoruz. gönderdiğin linki aç bi bak adamın batteryboostu açıkmış.evet paneli kötü wifi kartı kötü.ama performansı kotu degil.kaç yıl önce aldıgın 13500lük işlemci degil bu

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
834
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
sentetik test sonuçlarından banane her öğün r23 mü açıcam bana oyun testleyle gel.bana 14700lü ya da 13900lü cihazın oyun testlerini at diyeyim ki tamam bu daha iyi ki, benzer fiyatlarda olmayacagını zaten biliyoruz. gönderdiğin linki aç bi bak adamın batteryboostu açıkmış.evet paneli kötü wifi kartı kötü.ama performansı kotu degil.kaç yıl önce aldıgın 13500lük işlemci degil bu
1 yıl oldu alalı neredeyse sorunsuz denilen AMD li model 20 günlük cihazda bak bakalım neler olmuş 1 ni böyle eledin diğerine ne diyeceksin bakalım performans istediği kadar iyi olsun anakart belli dandini dastan 1.yılında bakalım ne tür şikayetler ile geleceksiniz kendi cihazınız diye savunmaya çalışmayın GSM değil burası.

vada

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
ali n
msi vectoru 2 günde bozarım kullanıcı ile alakalı,ayrıyeten limitli oldugu için cihaz ısınmıyor anakart tırt olsa ne yazar.ayrıyeten limitsiz 14700 ya da 13900 oyun testlerini beklıyorum youtubea bak bakalım

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
834
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
msi vectoru 2 günde bozarım kullanıcı ile alakalı,ayrıyeten limitli oldugu için cihaz ısınmıyor anakart tırt olsa ne yazar.ayrıyeten limitsiz 14700 ya da 13900 oyun testlerini beklıyorum youtubea bak bakalım
Frametime bak bakalım kıl gibi gidiyor sana bak bakalım manyetik ses dalgası gibi.

En basit testlere bak gene fark yiyor 1.yıla bekliyorum seni 1.1K fark yedim önceki testimden belliydi zaten.

vada

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
ali n
1 tane örnek fpsi görebildiğimiz video at onun frametimeına bakalım lütfen at valorantta ip gibi giden laptop testi at lütfen

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
834
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
1 tane örnek fpsi görebildiğimiz video at onun frametimeına bakalım lütfen at valorantta ip gibi giden laptop testi at lütfen
Monster tulpar incelemesi var atmıştım kendin bul uğraşamam şuan kendi cihazını göklere çıkartmak için kaç takla atacaksınız acaba

Top Bottom