Neler Yeni

victus 16 yüksek fan sesi

babube

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
tevfik yılmaz
hp victus 16 aldım ancak performans moduna aldığım an nerde olursa olsun fan sesi çok yükselmeye başlıyor normal mi bi sorun olup olmadığını kendim nasıl anlarım

PoeNk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
530
İsim
Toprak
hp victus 16 aldım ancak performans moduna aldığım an nerde olursa olsun fan sesi çok yükselmeye başlıyor normal mi bi sorun olup olmadığını kendim nasıl anlarım
Sıcaklıkları kontrol edermisiniz? Omen gaming hub zaten hiç stabil değil.

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2

Performans modunda en ufak ısınmada fanlar çok döner, oyundan çıktığında fanlar bir süre daha döner ve yavaş yavaş durmaya gelir vs. normal durum. Laptop yani normal sesli olması.

babube

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
tevfik yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sıcaklıkları kontrol edermisiniz? Omen gaming hub zaten hiç stabil değil.
bi süre bekledim düz googleda performans ve discrete modunda işlemci ve ekran kartı 38 derece fan hızı 2200 rpm
Mesaj otomatik birleştirildi:

normal kullanımda balanced ve hybrid moduna alıyorum çok çalışmasın diye oyun oynayacağımda performans ve discrete geçiyorum sizin önerdiğiniz ayar nedir
Performans modunda en ufak ısınmada fanlar çok döner, oyundan çıktığında fanlar bir süre daha döner ve yavaş yavaş durmaya gelir vs. normal durum. Laptop yani normal sesli olması.

Dahası  
Reaksiyon skoru
285
İsim
mehmet
bi süre bekledim düz googleda performans ve discrete modunda işlemci ve ekran kartı 38 derece fan hızı 2200 rpm

normal kullanımda balanced ve hybrid moduna alıyorum çok çalışmasın diye oyun oynayacağımda performans ve discrete geçiyorum sizin önerdiğiniz ayar nedir
2200mü bnm fan3500rpm pek ses yapmıyo

oyun oynarken fan hızını kökle oynamıyoken düşür

PoeNk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
530
İsim
Toprak

Gayet normal. O hızda fan da ses yapmaz

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2

Ben hep performansdayım, fanların çalışmasına takılmadığım için. Olması gereken tam performansıda performans modunda alıyorsun zaten.

Manuel fan ayarı yaparsan performansı düşüyor zaten aletin saçmalıyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,867
Üyeler
142,186
Son üye
Bgrxxx
Top Bottom