Neler Yeni

Yardım Video izlerken ekran kartında render sorunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Ahmet Tuğra Çakır
Youtubede video izlerken videolar böyle çamur gibi gözüküyordu ve arkasında ghosting gibi şeyler bırakıyordu (oyunlarda hiçbir sorun yok her şey cam gibi) gittiğimiz bilgisayarcı ekran kartının ramlarında bir sorun olduğunu söyledi haftaya Rx 580 Gtx 1660 ti gibi ekran kartlarını getirip bidaha denicekmişiz sizce sorun gerçekten bu mu? ram de yada Ssd de bir sorun olabilir mi? bilgisayar mühendisi olan yada bu işlerden anlayan birisi varsa yardımcı olabilir mi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

neden kimse yazmıyor acaba!!! burası insanların birbirine yardım ettiği bir platform olsa gerek!

fishybey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Can Arun
İlgilendiği Kategoriler
James Donkey ürünlerine normalden daha fazla takıntılı
Steam
fishybey
Facebook
canarunbne
Discord
fishybey
Reddit
mrcanarun
Onun dediği ekran kartının VRAM i. Ekran kartına göre değişiklik gösterir. Hangi ekran kartını kullanıyorsunuz acaba

fishybey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Can Arun
İlgilendiği Kategoriler
James Donkey ürünlerine normalden daha fazla takıntılı
Steam
fishybey
Facebook
canarunbne
Discord
fishybey
Reddit
mrcanarun
Kaç gb ekran kartı hafızası var biliyor musunuz
Zaten GTX 1650 ile render yapılması çok doğru değil çünkü render ı kaldırabilecek bir ekran kartı değil

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Ahmet Tuğra Çakır
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kaç gb ekran kartı hafızası var biliyor musunuz
Zaten GTX 1650 ile render yapılması çok doğru değil çünkü render ı kaldırabilecek bir ekran kartı değil
hocam yanlış anladınız ben edit fln yapmıyorum demek istediğim youtubedeki video izlerken acaba düzgün kalitede işleyemiyormu demek istedim 4gb ekran kartı

Top Bottom