Neler Yeni

Video izlerken video çok kalitesiz gözüküyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Ahmet Tuğra Çakır
Youtube de video izlerken videoyu 1080p ye almama rağmen video çok kalitesiz piksel şeklinde gözüküyor bu sorunu nasıl düzeltebilirim ekran kartında bir sorun olmuş olabilir mi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

görünüş bu şekilde

Ekran Görüntüsü (1).png

Son düzenleme:

Furcayn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Furkan Can Kilim
Youtube de video izlerken videoyu 1080p ye almama rağmen video çok kalitesiz piksel şeklinde gözüküyor bu sorunu nasıl düzeltebilirim ekran kartında bir sorun olmuş olabilir mi?

görünüş bu şekilde

Alıntıyı görüntüle
çözebildiniz mi sorunu? aynı sorunu yaşıyorum da

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Ahmet Tuğra Çakır
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
çözebildiniz mi sorunu? aynı sorunu yaşıyorum da
malesef hocam dediğim gibi kafayı yedim artık umursamamaya çalışıyorum dediğim gibi akıl sağlını kaybetmeyi göze alıyorsan haklarını sonuna kadar kullan ben başaramadım.

Aykut D.

80+ Gold

görünüş bu şekilde

Alıntıyı görüntüle
Adamın videosu kalitesiz .

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,210
İsim
Selim
malesef hocam dediğim gibi kafayı yedim artık umursamamaya çalışıyorum dediğim gibi akıl sağlını kaybetmeyi göze alıyorsan haklarını sonuna kadar kullan ben başaramadım.
Premium üyelere özel 1080p çözünürlük gelecekti herhalde ondan kaynakli olabilir 👍 normal kullanıcıların çözünürlüğünü düşürüp premium almaya teşvik ediyorlar gibi. Ya da monitör tn paneldir ve pikseller göze aşırı batıyordur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Ahmet Tuğra Çakır
Premium üyelere özel 1080p çözünürlük gelecekti herhalde ondan kaynakli olabilir 👍 normal kullanıcıların çözünürlüğünü düşürüp premium almaya teşvik ediyorlar gibi. Ya da monitör tn paneldir ve pikseller göze aşırı batıyordur.
hocam biraz konuya baksanız ips panel olduğunu anlarsını ve bu video yükleyenden kaynaklı bi sorun değil bütün videolarda bu oluyor+oyunlarda ani geçikmeler v.s

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,210
İsim
Selim
hocam biraz konuya baksanız ips panel olduğunu anlarsını ve bu video yükleyenden kaynaklı bi sorun değil bütün videolarda bu oluyor+oyunlarda ani geçikmeler v.s
Bende video yükleyen kişiden kaynaklı demiyorum 👍 direk YouTube premium politikasından kaynaklı olabileceğini söylüyorum. Ayrıca monitör kaynaklı bir sorun da olabilir ihtimaller fazla bu yüzden farklı bir monitörde aynı videoları açmanızı tavsiye ederim 👍

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Ahmet Tuğra Çakır
Bende video yükleyen kişiden kaynaklı demiyorum 👍 direk YouTube premium politikasından kaynaklı olabileceğini söylüyorum. Ayrıca monitör kaynaklı bir sorun da olabilir ihtimaller fazla bu yüzden farklı bir monitörde aynı videoları açmanızı tavsiye ederim 👍
hocam tabikide denedim monitörden kaynaklı %100 başka monitörde denedim sorun yoktu aynı şekilde takılmada yoktu

garantiye gönderdim bişey yok diyip geri geldi.

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,210
İsim
Selim
hocam tabikide denedim monitörden kaynaklı %100 başka monitörde denedim sorun yoktu aynı şekilde takılmada yoktu

garantiye gönderdim bişey yok diyip geri geldi.
Hocam konuyu açarken IPS ibaresini nerede kullandınız? Göremiyorum ayrıca monitör boyutu kaçtır 32 inç filansa normal piksel olması yani garantilik bir durum yok. Monitör kendi özel renk ayarlarını kurcalayan oda çok fark ettiriyor görüntü kalitesini.

Pigasor

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
287
İsim
Barış Sayan
Adam oyunun kalitesini değiştirmiş zaten hocam. Ne yaparsanız yapın 1080p kalitesini alamazsınız ordan. Bitrate istediğiniz kadar yüksek olsun.

Top Bottom