Neler Yeni

ViewSonic 27 VX2718-2KPC-MHD QHD 1MS 165HZ 4.409,10 TL+ Nays

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,070
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
alınır mı? beyler
Va Panel olmasından dolayı Ghosting`i elbette var bu klasik hepsinde olan bir durum
Msı monitör kullanıyorum bu işin en iyisi, onda bile var. Ben sorun etmiyorum bazı arkadaşlar çok biliyor, her şeyi abartıyorlar.
Panel olarak kötü değil, ayaklık fena değil ama monitör ile ayaklığın bağlandığı yer zayıf olduğu için monitör e dokunsan jelibon gibi sallanıyor. Yukarı aşağı özelliği yok, herhangi bir usb girişi yok, özellikli ve donanımlı değil. Total de tek iyi yanı 2K 165Hz özellikte monitörün 4.4K Nays la 4150Tl olması. Düşük bütçede çok fazla beklentin yoksa bence tercih edilir. Parlaklıkla ilgili bir sorun yaşamadım.

ConquerorXIV

80+ Gold

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,265
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
2k ıps monitörlerinin paneli berbat kodunu tam hatırlayamadım şimdi 2705 mi ne. Önceki seri kronik arızalı. Linkteki ürünle ilgili de 1 tane olumlu yorum bulamadım redditte. Yorumlarım kimine göre boş. Herkes engellemekte özgür. Ancak alacaklar yazdıklarımı göz önünde bulundurarak alsın. Ghosting olma ihtimali çok yüksek.

ConquerorXIV

80+ Gold
2k ıps monitörlerinin paneli berbat kodunu tam hatırlayamadım şimdi 2705 mi ne. Önceki seri kronik arızalı. Linkteki ürünle ilgili de 1 tane olumlu yorum bulamadım redditte. Yorumlarım kimine göre boş. Herkes engellemekte özgür. Ancak alacaklar yazdıklarımı göz önünde bulundurarak alsın. Ghosting olma ihtimali çok yüksek.
bu fiyata bu kadar olur zaten

Viper35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
usame şahan
Fiyatına göre alınır. Bu fiyata 2k 165hz monitör alıp bir de kusursuz olmasını beklemek olmaz zaten. Ghosting problemi var, renk gamutu yüksek değil, parlaklığı biraz düşük, ayakları kalitesiz duruyor. Fps oyuncusu değilseniz düşük bütçede 2k monitör arıyorsanız alabilirsiniz.

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,265
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
bu fiyata bu kadar olur zaten
Fiyatı konusunda yorum yapmadım. Ucuz olduğu zaten ortada. Sadece alıcıları neyle karşılayacağını bilsin diye yazıyorum. Sonuçta ne kadar ekmek o kadar köfte. Bu fiyata 1 MS gtg 1080p panel bile yok.

Mehm3t

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
624
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
PC donanım
Aynı ürünü aynı satıcıdan aldım geldiği gibi açılmadı bozuk ürün firma geri iade almıyor. Garanti ile muhattap ol cevabını verdi

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,265
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Aynı ürünü aynı satıcıdan aldım geldiği gibi açılmadı bozuk ürün firma geri iade almıyor. Garanti ile muhattap ol cevabını verdi
Direkt thh ye. Geçmiş olsun.

Mehm3t

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
624
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
PC donanım
Ürün aşırı hafif masa sallansa devricek gibi çerçeveleri ince ekranı görmediğim için yorum yapamam

Kiritoほ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
441
İsim
Yamaç Koçovalı
Kullanıyorum on numara monitör

TerzP

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
S
Bu monitörü alacaksanız amazon tarzı güvenilir bir satıcıdan almanızı tavsiye ediyorum çünkü ürün tam bi bomba illaha ki bir yerinden ölü pixel çıkıyor ama nerde çıkacağı şansınıza kalmış. Eğer satıcı 3-4 ölü pixel altına almam diyorsa riske girmeyin yoksa ekranın ortasındaki ölü pixel çok canınızı sıkar. Amazondan aldığımda ilk gelenin ortasındaydı sonraki değişim ürününde köşede kalmıştı o yüzden iade etmedim ve alan herkeste de aynı şikayeti gördüm. Kronik sorunlu bu model yani , ordan burdan iade gelen ürünleri bile yolluyor olabilirler.

Top Bottom