Neler Yeni

🔥İndirim VİEWSONİC VX2479-HD PRO 24” 180HZ 3699₺

liluzivert

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
582
İsim
Alp Öztürk

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,676
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
linki tahmin ediyoruz sanırım
Mesaj otomatik birleştirildi:

2 n var 2. n yi silin

Roex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Berat Özdemir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
linki tahmin ediyoruz sanırım

Hocam linki koydum fakat spam dan silmiş

mortemeyn

80+ Bronze

mortemeyn

80+ Bronze
Bu siteyle sorun nedir ? Ürün alınmayacak kadar ne yaşandı ?
Bozuk işlemci sattılar İntel bile kabul etti sorunu iade etsinler dedi sürekli mavi ekran veriyordu yok sorun yok filan dediler sürekli. THH taşıdım konuyu sadece süreci uzattılar hatalı işlemciyi kabul etmemek için süründürüp durdular. Sadece ben değil genel olarak sorun yaşayan çok kişi var.

Roex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Berat Özdemir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Malum site mi aman kalsın hocam

Bedava olsa almam.
Bozuk işlemci sattılar İntel bile kabul etti sorunu iade etsinler dedi sürekli mavi ekran veriyordu yok sorun yok filan dediler sürekli. THH taşıdım konuyu sadece süreci uzattılar hatalı işlemciyi kabul etmemek için süründürüp durdular. Sadece ben değil genel olarak sorun yaşayan çok kişi var.
hocam bu tarz sorunlar her yerde yaşanabiliyor böyle yazmanız biraz yanlış alacak kişileri vazgeçiriyorsunuz

mortemeyn

80+ Bronze
hocam bu tarz sorunlar her yerde yaşanabiliyor böyle yazmanız biraz yanlış alacak kişileri vazgeçiriyorsunuz
Her yerde yaşanıyor mu? İşte yaşanmaması için 30 tane yerle yaşasam da hepsini böyle söylerim. Bu şekilde yapıp hala kurumsal gibi takılmaları mantıklı değil. Bu tarz bir şey yaşanır fakat sonucunda çözüme kavuşturulur öyle THH ye gidip çözdükten sonra bu onların çözümü değil hakkımı aramam sayesinde sorunun çözülmesidir. Eğer garantili iş olursa yandınız diyorum ve ek olarak da tray işlemciyi satarlarken Intel garantili gibi davranıyorlar fakat Intel kabul etmiyor tray işlemcileri haberiniz olsun.

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,583
İsim
Selim
Bozuk Intel işlemci aldığınız yerle bir alakası yok 👍 şuan güvenilir dediğiniz sitelerden alınan Intel işlemciler de bozuk çıktı

lnxwizard

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
lnxwizard
Hocam ghosting vs sorunu var mıdır monitörün?

Birde HepsiPay ile alsam cashback'i ne zamana gönderir?

münşi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
223
İsim
Mehmet YILMAZ
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar, İşlemci, Ekran Kartı
300nit mi bu?

mortemeyn

80+ Bronze
Bozuk Intel işlemci aldığınız yerle bir alakası yok 👍 şuan güvenilir dediğiniz sitelerden alınan Intel işlemciler de bozuk çıktı
Sen konuyu anlamıyorsun sanırım bozuk işlemci gönderdiler demiyorum işlemci bozuk çıktı Intel hatasını kabul etti zaten ben siteye diyorum diyo ki yok sorun yok sürekli mavi ekran veiryor render alırken adamlar sorun olmadığını iadda edip süreci uzattılar. Güvenilir site dediğin iadeni yapar bu kadar basit işte olay. Nasıl aldığım yerle alakası yok bu arada iadeyi yapmayıp süreci THH ne taşımama sebebep olanlar onlar. 5 ay paramı geç aldım. Boşa burada savunma firmayı. O bahsettiğin bozuk çıkma zamanla oluşan bir problem bu arada.

Top Bottom