Neler Yeni

🔥İndirim VİEWSONİC VX2479-HD PRO 24” 180HZ 3699₺

münşi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
215
İsim
Mehmet YILMAZ
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar, İşlemci, Ekran Kartı
Bozuk Intel işlemci aldığınız yerle bir alakası yok 👍 şuan güvenilir dediğiniz sitelerden alınan Intel işlemciler de bozuk çıktı
İşte arkadaş da bunu demiş, İntel bile kabul etmişken SİNERJİ müşteriyi mağdur etmek için zorlamış resmen.
Gamerların yeni sloganı "SİNERJİYSE UZAK DUR BROM".

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
412
İsim
Mehmet Eyüp Atan
İşte arkadaş da bunu demiş, İntel bile kabul etmişken SİNERJİ müşteriyi mağdur etmek için zorlamış resmen.
Gamerların yeni sloganı "SİNERJİYSE UZAK DUR BROM".
İşte anlamıyorlar zaten bilirkişi geldi dedi üretici kabul etmiş satıcı nasıl etmiyor filan dedi göster bakalım bastım render almaya tak saniyesinde mavi ekran olay görüntüleyici zibilyon tane WHEALog ile doluydu bas bas çekirdek arızası diye bağrıyordu. Eşimde de aynı işlemci var değiştirip test ettim onda da mavi ekran veriyor.

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,454
İsim
Selim
Sen konuyu anlamıyorsun sanırım bozuk işlemci gönderdiler demiyorum işlemci bozuk çıktı Intel hatasını kabul etti zaten ben siteye diyorum diyo ki yok sorun yok sürekli mavi ekran veiryor render alırken adamlar sorun olmadığını iadda edip süreci uzattılar. Güvenilir site dediğin iadeni yapar bu kadar basit işte olay. Nasıl aldığım yerle alakası yok bu arada iadeyi yapmayıp süreci THH ne taşımama sebebep olanlar onlar. 5 ay paramı geç aldım. Boşa burada savunma firmayı. O bahsettiğin bozuk çıkma zamanla oluşan bir problem bu arada.
Dediğin firmadan alışveriş yapmıyorum yorumunda bozuk işlemci sattılar Intel bile kabul etti demişsiniz buradan yola çıkarak şuan gündemde olan bozuk işlemcileri işaret etmiş gibi yorumlanıyor ve bundan kaynaklı işlemcileri hiç bir firma geri almaz çünkü intelin kendisi bile iade almıyor onun dışında bu konudan bağımsız işlemcinin başka sorunlardan kaynaklı bozuksa seve seve iade alacaklar almazlarsa THH başvurabilirsiniz.

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
412
İsim
Mehmet Eyüp Atan
Dediğin firmadan alışveriş yapmıyorum yorumunda bozuk işlemci sattılar Intel bile kabul etti demişsiniz buradan yola çıkarak şuan gündemde olan bozuk işlemcileri işaret etmiş gibi yorumlanıyor ve bundan kaynaklı işlemcileri hiç bir firma geri almaz çünkü intelin kendisi bile iade almıyor onun dışında bu konudan bağımsız işlemcinin başka sorunlardan kaynaklı bozuksa seve seve iade alacaklar almazlarsa THH başvurabilirsiniz.
İntel iade alıyor bu arada eğer hasar oluştuysa haberin olsunda.

Roex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Berat Özdemir
İhtiyacımız var da bilmiyorum bu tür markalara karşı ön yargım var alınır mı rahatlıkla
Hocam bu paraya alınabilecek en güzel monitör bende aynı monitörü kullanıyorum tavsiye ederim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam ghosting vs sorunu var mıdır monitörün?

Birde HepsiPay ile alsam cashback'i ne zamana gönderir?
Yok hocam kendimde aynı monitörü kullanıyorum çok memnunum

lnxwizard

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
lnxwizard
Hocam bu paraya alınabilecek en güzel monitör bende aynı monitörü kullanıyorum tavsiye ederim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yok hocam kendimde aynı monitörü kullanıyorum çok memnunum
Teşekkür ederim. HepsiPay ile ödeyince 3400 TL civarına geliyor.

KaraKartall

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
567
İsim
Emre Altun
Kardesim sen anlamiyor musun? Adam intel bozuk olduguna dair onay verdiği halde adamlar yokuşa getirip belki vazgeçer diye denemişler geri almamak icin. Adam arkasinda durunca thh ile zorla iade vermiş. Hala gelmiş yok thh basvur. Zaten sorun orada? Intelin kabul ettigi sorunlu islemciyi neden geri almiyorlar? Thhnin aylar sonra verdiĝi kararls eski fiyattan iade alip enflasyonu ceplerine kalacak. Hep ayni taktik. Bu kadar saf olmayin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
hayri ceylan
Arkadaşlar bu firmadan bir şey almayınız. Sorunlu ürün olursa kesinlikle sizi uğraştırırlar. 3-5 ayınızı çalarlar.

lnxwizard

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
lnxwizard
Hepsi pay ile nasıl alınıyor hocam nays mantığı mı? Baktımda biraz 200 tl cash back var heralde
Evet hocam Nays mantığı ile. HepsiPay'e parayı yükledikten sonra siparişin ödeme seçeneğinden HepsiPay ile ödeyi seçip hesap bilgilerini girip devam edebilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Emirhan Doğan
Her yerde yaşanıyor mu? İşte yaşanmaması için 30 tane yerle yaşasam da hepsini böyle söylerim. Bu şekilde yapıp hala kurumsal gibi takılmaları mantıklı değil. Bu tarz bir şey yaşanır fakat sonucunda çözüme kavuşturulur öyle THH ye gidip çözdükten sonra bu onların çözümü değil hakkımı aramam sayesinde sorunun çözülmesidir. Eğer garantili iş olursa yandınız diyorum ve ek olarak da tray işlemciyi satarlarken Intel garantili gibi davranıyorlar fakat Intel kabul etmiyor tray işlemcileri haberiniz olsun.
Bende aynı şeyi incehesap ta yaşadım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
975,440
Üyeler
154,233
Son üye
WaycaQ
Top Bottom