Neler Yeni

🔥İndirim ViewSonic WoodPad 7 Grafik Tablet 399 TL

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
aykuttt
Arkadaşlar ben akıllı tahtaya bağlayıp ders anlatıyorum benzer bir aletle. Sınıf içerisinde dolaşırken tahtaya yazıyorum. 3 yıldır tahta kalemi kullanmaz oldum.

TerzP

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
151
İsim
S
Sadece USB ile mi bağlanıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Android telefona bağlayabilir miyiz?

Ve ayrıca ekranda kalemde nereyi çizeceğini nasıl anlıyorsun?
Android telefona bağlanmıyor , ekranda mouse imleci gibi düşünebilirsin. Kalem hareket ettiğinde mouse imleci de ekranda hareket ediyor tablette.

ufubo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
Ufuk Bircan Özkan
Ben kağıt yerine bilgisayarda not tutmak istiyorum. %100 ve uzun süre yazı için kullanacağım. İncelemeler yazı yazmak için yeterli diyordu? Sizin düşünceniz nedir?
Eğer spesifik bir ihtiyacınız yoksa klavye daha hızlı olacaktır. OneNote gibi uygulamalarda şekiller çizerek not tutacaksanız da yine metin kısımlarında klavye daha mantıklı. Bu tabletler yazıdan ziyade çizim yapmak için. Basınç hassasiyetleri sayesinde çizgilerin kalınlığını gerçekçi şekilde dijitale aktarabiliyor. Sadece kağıt yerine yazmak için tavsiye etmem.

Fantastiktürk

80+ Bronze
Eğer spesifik bir ihtiyacınız yoksa klavye daha hızlı olacaktır. OneNote gibi uygulamalarda şekiller çizerek not tutacaksanız da yine metin kısımlarında klavye daha mantıklı. Bu tabletler yazıdan ziyade çizim yapmak için. Basınç hassasiyetleri sayesinde çizgilerin kalınlığını gerçekçi şekilde dijitale aktarabiliyor. Sadece kağıt yerine yazmak için tavsiye etmem.
Soru çözüyorum, soru yazıyorum, şekiller çiziyorum vs...

Bunlar klavye ya da fare ile olmuyor malum.

Tablet geldi de daha kullanamadım. Laptop USB'si sorunlu algılamıyor tableti. Başka PC'de kullanmam lazım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
957,475
Üyeler
151,069
Son üye
dyper58037
Top Bottom