Neler Yeni

🔥İndirim HP Victus 15 İ5 13500h RTX 4050 Laptop 23652 TL

Jozz3

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
YUSUF
Beyler ben iptal ettim sanırım bu mağaza başkası tarafından hacklenmis Trendyol dan arıyoruz diye bir arama geldi bana sipariş bilgilerimi falan söylediler şüphelendim bende kapatıp trendyol destekten müşteri temsilcisiyle görüştüm numara onlara ait değilmiş biz bu şekilde arama yapmayız sipariş sonrası dediler iptal ettirdim bilginiz olsun
Kartıma iade oldu ücret normalde farklı bir site olsa kesinlikle almazdım trendyol güvencesi olduğu için aldım sorunsuz şekilde iade oldu bilginiz olsun

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ertuğrul
iptal ettim 2 tane almıştım. zaten olmucağı belliydi.

Oldw1n

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Ömer taha
O kadar uyardık. Göz göre göre atladınız şu tuzağa. Şimdi uğraşın bakalım.
Kanka ugrasilcak bisey yok. Paramiz trendyolda beklemede. Urun gelene kadar istedigin sekilde iptal edebilirsin

Babangida Babayaro

80+ Bronze
Ben de almadım. Tahmin etmiştim . Paranıza bir şey olmaz . Banka eftsi yapanlar cezasını çeker. Siz siz olun , para falan göndermeyin . Ve işlemlerinizi sanal kartla yapın. Trendyol paranıza konmaz .

YunusTRY

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Yunus Eker
Ben de iptal ettim, para hemen iade oldu.

NZXT

80+ Bronze
İşte ucuz olan herşeye sazan gibi atlamamak lazım, ben bir ürünü bir kere alırım ve sorun yaşamam, böyle ne sap olduğu belli olmayan satıcılardan almam ürünü.

Oldw1n

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Ömer taha
İşte ucuz olan herşeye sazan gibi atlamamak lazım, ben bir ürünü bir kere alırım ve sorun yaşamam, böyle ne sap olduğu belli olmayan satıcılardan almam ürünü.
Kardesim durum belli oldu, siparisi iptal ettim, para suan hesabimda. Eger basarili alisveris olsaydi da sen kaybedicektin. İnternetten nasil alisveris yapicagini bilmeyenler genelde bu tarz firsatlari kaciriyor. Benim bu tarz satin aldigim onlarca urun var elimde.

NZXT

80+ Bronze
Kardesim durum belli oldu, siparisi iptal ettim, para suan hesabimda. Eger basarili alisveris olsaydi da sen kaybedicektin. İnternetten nasil alisveris yapicagini bilmeyenler genelde bu tarz firsatlari kaciriyor. Benim bu tarz satin aldigim onlarca urun var elimde.
Başarılı olsa bile eline hasarlı geldiğinde uğraş da uğraş, birde iade kabul etmezlerse heyetlerde koştur dur, ben bu riski alamam gider 3-5 fazla verir güvenilir yerlerden alırım böyle ne halt yediği belli olmayan yerlerden almam, ve niye kaybedeyimki kaybedecek neyim var :D ve internetten alışveriş yapmayı bilmediğimi kim söyledi.

Oldw1n

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Ömer taha
Cozum yollarindan buladar korkmandan anlasilabiliyor kardesim. En kotu ihtimalle Stok bitmeden alirsin. Arastirmani oyle yaparsin. Kosulsuz iptal ve iade imkanin var. Bu tarz 2 saatlik firsatin altina “noldu, alinirmi bu sistem, sazanmisiniz” yazilmaz kardesim. Sen bazi seylerde 3-5 k dan kacmazsin. Ben yeri gelir 1 m den kacmam, duruma ve zamana gore degisir. Neyin tribine giriyon. Olan var olmayan var. Kimsenin zarara girdigi yok, boş yapma

NZXT

80+ Bronze
Cozum yollarindan buladar korkmandan anlasilabiliyor kardesim. En kotu ihtimalle Stok bitmeden alirsin. Arastirmani oyle yaparsin. Kosulsuz iptal ve iade imkanin var. Bu tarz 2 saatlik firsatin altina “noldu, alinirmi bu sistem, sazanmisiniz” yazilmaz kardesim. Sen bazi seylerde 3-5 k dan kacmazsin. Ben yeri gelir 1 m den kacmam, duruma ve zamana gore degisir. Neyin tribine giriyon. Olan var olmayan var. Kimsenin zarara girdigi yok, boş yapma
Kardeşim dediğin kişinin 23 yaşında olması ?. Neyse uğraşmicam senle sövüp ban yiyemem.

Oldw1n

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Ömer taha
omertahaiscii
Benim instagram hesabim kardesim. Vitaminsin sen henüz.

NZXT

80+ Bronze
Uygunsuz davranış
omertahaiscii
Benim instagram hesabim kardesim. Vitaminsin sen henüz.
O vitamini alır müsait bir tarafına sokarım kankam benim, şimdi oruçlu oruçlu sövdürtme kendine git belanı sokaktaki arkadaşlarından bul, şu çoluk çocuğu alın diye boşuna demiyorum şu forumdan. Çok cesaretliysen yüz yüzeyken söylemeni isterim bu sözlerini. Klavye arkasından klavye abiliği yapma kardeşim dediğin abilerine.

YunusTRY

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Yunus Eker
Screenshot_20240407-164542.jpg

Top Bottom