Neler Yeni

🔥İndirim ViewSonic XG2431 8499 TL N11

Dahası  
Reaksiyon skoru
249
İsim
Berkay Demir
gereksiz teknoloji yine de alınacak son monitör
Gereksiz falan degil. 1000 hz ile alinabilecek motion blur performansini 240 Hz ile alabiliyorsun cunku ozellik mukemmel calisiyor. diger monitorlerdeki gibi overshoot veya inverse ghosting olmuyor.

ayrica basarmasi oldukca zor bir teknoloji. zira 20.000 tl'lik monitorlerde bile berbat calistigi gorulebiliyor.

casrow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
354
İsim
mehmet yıldız
Hocam merhabalar. Ben de monitore sahibim ancak 2. Kez degisime gondermek zorunda kaldim. Sizde de siyah ekrandayken bakis aciniza gore turunculuk gorunuyor mu? Yoksa normal siyah ve isiklandirmanin rengi mi gorunuyor? Bende siyah ekranda turunculasma var da.
Bende de biraz var ama takma kafaya keyfine bak. Ölü piksel olmasın yeterlidir

Okanesma

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Okan Özcan
Tekrar değisim oldu ve urunu yeniden siparis etmem icin iade yatirdilar. Tamamen formalite tabi ürün bana çoktan gelmişti. 3. Urunum tertemiz ne turuncu isik problemi var ne ghosting ne de ölü piksel. Gayet relaxim.

samet5561

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Samet Sarı
backlight strobing kullanılmayacaksa bu daha iyi zaten viewsonic xg2431 den
Hocam bende viewsonic ile dell markalarından dellin modelini almaya karar kıldım fakat baktığım araştırmalarda çokça beyazı sarı gösterdiğine dair şikayet gördüm ve soğudum açıkçası acaaba gerçektende öylemi gösterior yoksa alan kişiler renk ayarını falan mı yapamadılarda
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birde şu monitör var arkadaşlar diğer attığınız viewsonic ve dell modelinden daha mı iyi bu monitör ona göre bunun siparişini vericem hemen

Bartuu

80+ Silver
Hocam bende viewsonic ile dell markalarından dellin modelini almaya karar kıldım fakat baktığım araştırmalarda çokça beyazı sarı gösterdiğine dair şikayet gördüm ve soğudum açıkçası acaaba gerçektende öylemi gösterior yoksa alan kişiler renk ayarını falan mı yapamadılarda
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birde şu monitör var arkadaşlar diğer attığınız viewsonic ve dell modelinden daha mı iyi bu monitör ona göre bunun siparişini vericem hemen
30hz sizin için önemliyse evet ama diğer yönlerde viewsonic ve dell daha iyi öyle sarılık problemi de yok ama renk ayarından sonra renkler daha iyi oluyor evet

samet5561

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Samet Sarı
30hz sizin için önemliyse evet ama diğer yönlerde viewsonic ve dell daha iyi öyle sarılık problemi de yok ama renk ayarından sonra renkler daha iyi oluyor evet
30 hz anlaşılmaz bile hocam göz ile . Genel özellik ve görünüş olarak asus daha çok hoşuma gitti

samet5561

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Samet Sarı
Tabi ama Asus ne dell deki gtg değerine nede viewsonic deki mprt değerine sahip değil
0.5 ms lik bir fark var hocam çok fark edermiki ya daa göz ile anlaşılabilicek bir farkmı

Top Bottom