Neler Yeni

Viewsonix xg270 240 hz monitörüm 240 hz destekleniyor

ArdaSRn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Arda
Daha yeni aldım monitörü kurdum kurduktan dobra ilk baktığım yer nvidia denetim masası oldu ultra HD den norma HD ye cektim 240 hz yapacaktım sadece 144 hz oldugunu gordum yardımcı olursanız sevinirim
Donanım parçalarım :
Psu 550 W
R 5 3600x
Gtx 1050ti
RAM 8x2 16 3200 MHz

Son düzenleme:

Ege1641

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
865
İsim
Yahya Ege
Daha yeni aldım monitörü kurdum kurduktan dobra ilk baktığım yer nvidia denetim masası oldu ultra HD den norma HD ye cektim 240 hz yapacaktım sadece 144 hz oldugunu gordum yardımcı olursanız sevinirim
Donanım parçalarım :
Psu 550 W
R 5 3600x
Gtx 1050ti
RAM 16 GB 3200 MHz
Hdmı mi display portla mi bagladin

Ege1641

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
865
İsim
Yahya Ege
display port monitörün kendi kutusundan geleni bağladım dp sürümüde 1.2
Denetim masasından değilde windows ayarlardan ekran kısmından Hz değerine bakar mısın ve monitörün bı uygulaması falan varsa onu da indir veya tuşlardan osd menüsünü acabiliyosan direkt ordan da bakabilirsin

ArdaSRn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Arda
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
normalde çalışması gerekiyor ama olmuyor her şeyi denedim nerdeyse ekran kartı sürümünü bi eski sürüme gecirdim olmadı sonra tekrar en son sürümü yaptım oda olmadı ekran kartıyla ilgili desek 240hz ve 4kya kadar bile destekliyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Denetim masasından değilde windows ayarlardan ekran kısmından Hz değerine bakar mısın ve monitörün bı uygulaması falan varsa onu da indir veya tuşlardan osd menüsünü acabiliyosan direkt ordan da bakabilirsin
baktım hertz limiter diğe bir yer var ama orayı acmama izin vermiyor monitör
windows yerinden dersenizde ordan da yapmayı denedim ordada olmadıı
monitörün driverinida kurdum aynı şekilde tuşdaki gibi monitör ona da izin vermiyor silip tekrar yükledim yine olmadı hertz limiterden kaynaklıda olabilir ama nasıl acıcagımı bilmiyorum orayı

Top Bottom