Neler Yeni

Virtuoso Mu Yoksa Void Elite Mi Daha F/p ?

Quepardo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
308
İsim
Berkem Özevim
Wireless kulaklık arayışındayım bütçem aslında maks 2000 TL olacaktı ancak gelen tavsiye üzerine virtuoso'yu araştırdım
se modeli çok sevilmiş se olmayan versiyonu yurtdışında daha çok sevilmiş desem yanılmam yani ucuz olan daha iyi demişler
şu an kullandığım kulaklık void elite kablolu versiyonu siyah olanı 1.5 sene gibi bir sürede kulak pedinde yırtılma kabloda soyulma renk atması gibi bir sürü sorun yaşadım
wireless ve beyaz renk olanında bunları yaşar mıyım gecikme süresi oyun alanında beni üzer mi ya da virtuoso aradaki 800 TL fiyat farkına değecek bir performans veriyor mu
void elite wireless ın beyaz versiyonu 1430 TL ye internette mevcut virtuoso ise 2200 TL'ye mevcut
oyun-film-müzik her şey için kullanacağım bu kulaklığın kullanım tecrübesi, ses kalitesi, uzun ömürlülük açısından hangisi daha çok mutlu eder hangisi daha f/p'dir .
Not: en büyük isteğim ulan buna bu para verilir mi ya yazık oldu dememek parasını hak edecek bir şey istiyorum ve şunu da eklemek istiyorum void elite in saydığım kusurları hariç her şeyinden memnunum gün içerisinde 10 saat falan kullansam bile beni yormuyor.
1648745236632.png
1648745240253.png

Bery

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,777
İsim
Yiğit Beren Sağlam
Instagram
syigitberen
Discord
Yeeeeeet#1981
Açık konuşayım Corsair Vırtuoso hastasıyım.

Quepardo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
308
İsim
Berkem Özevim
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Quepardo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
308
İsim
Berkem Özevim
Virtuoso ile Void Elite kıyaslanamaz bile.Virtuoso efsane.
bu kadar üstün olan neleri var onu öğrenmek istiyorum en çok
videolara baktığımda ikisinin de mikrofonu çok güzel elite pedleri daha güzel bana kalırsa virtuoso çok terletebilir yazın sesini deneme şansım olmadı
Mesaj otomatik birleştirildi:

bir de aradaki fiyat farkına değer mi her ne fark varsa onu da yorumlar mısınız

Bery

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,777
İsim
Yiğit Beren Sağlam
Instagram
syigitberen
Discord
Yeeeeeet#1981

Quepardo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
308
İsim
Berkem Özevim
En çok Asil ve sade bi tasarımı olması açıkcası özelliklerini çok derin bir şekilde bilmiyorum.Tahminimce Void elite den daha iyidir.
evet tasarım ve renkleri bana da aşırı hoş geldi ama benim gözümde daha pahalısını alıcaksam 100-200 TL gibi az bi fark olmadığı sürece performansı baz alıyorum değer değmez demek için

• Muhteşem
Reaksiyonlar: Bery

Bery

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,777
İsim
Yiğit Beren Sağlam
Instagram
syigitberen
Discord
Yeeeeeet#1981
evet tasarım ve renkleri bana da aşırı hoş geldi ama benim gözümde daha pahalısını alıcaksam 100-200 TL gibi az bi fark olmadığı sürece performansı baz alıyorum değer değmez demek için.
Evet mantık olarak dediğiniz gibi oluyor zaten.Youtube üzerrinden karşılaştırma,inceleme gibi videolara göz atabilirsiniz.

Quepardo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
308
İsim
Berkem Özevim
yani özet olarak kimi görsem virtuosoyu gerçekten çok fazla beğenmiş ama beğenilen kısmı diğer kulaklıklardan öne çıkartan kısmı ne onu tam öğrenmek istiyorum

• Beğen

.......

80+ Bronze
bu kadar üstün olan neleri var onu öğrenmek istiyorum en çok
videolara baktığımda ikisinin de mikrofonu çok güzel elite pedleri daha güzel bana kalırsa virtuoso çok terletebilir yazın sesini deneme şansım olmadı

bir de aradaki fiyat farkına değer mi her ne fark varsa onu da yorumlar mısınız
İkisini de deneyimlemiş biri olarak Void Elite, Virtuoso'nun yanında malzeme kalitesi olarak çok dandik kalıyor.Virtuoso'nun ağır oluşu sağlamlık hissi yaratıyor.Tasarım ve şıklığına ise diyecek söz yok.Mikrofon olarak ikisi de güzel ama ses olarak Virtuoso öne geçiyor.Void Elite nedense kullanırken beni rahatsız etti, hiç sevmedim.

Quepardo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
308
İsim
Berkem Özevim
Evet mantık olarak dediğiniz gibi oluyor zaten.Youtube üzerrinden karşılaştırma,inceleme gibi videolara göz atabilirsiniz.
onlara baktım da pek güvenemedim ya yabancı kanala bakıyorum adam 5 kulaklık inceliyo elite ve virtuoso da dahil olmak üzere sonra g933 ü en iyisi olarak seçiyo bana çok mantıklı gözükmedi

İkisini de deneyimlemiş biri olarak Void Elite, Virtuoso'nun yanında malzeme kalitesi olarak çok dandik kalıyor.Virtuoso'nun ağır oluşu sağlamlık hissi yaratıyor.Tasarım ve şıklığına ise diyecek söz yok.Mikrofon olarak ikisi de güzel ama ses olarak Virtuoso öne geçiyor.Void Elite nedense kullanırken beni rahatsız etti, hiç sevmedim.
katılıyorum void elite malzeme kalitesi açısından gerçekten kötü rampage sn-rw1 kulaklığını 3 sene kullandım deri soyulması hariç hiçbir şey olmadı kulaklığa void elite 1.5 senede kablo soyulması ped yırtılması boya soyulması başına gelmeyen şey kalmadı

• Beğen

Bery

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,777
İsim
Yiğit Beren Sağlam
Instagram
syigitberen
Discord
Yeeeeeet#1981
onlara baktım da pek güvenemedim ya yabancı kanala bakıyorum adam 5 kulaklık inceliyo elite ve virtuoso da dahil olmak üzere sonra g933 ü en iyisi olarak seçiyo bana çok mantıklı gözükmedi
Seçim size kalmış ama yakınlarda deneyimleyebileceğiniz mağaza var ise denemenizi tavsiye ediyorum.

Quepardo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
308
İsim
Berkem Özevim
+ olarak eski kulaklığım olan sn-rw1 i void elite aldığımdan beri kardeşim kullanıyor yani 1.5 senedir hala aynı deri soyulması hariç en ufak bir sorunu yok

ses konusundaki öndeliğini biraz detaylandırabilir misin ses kasma tiz bass müzik film şeklinde

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,455
Üyeler
141,297
Son üye
Xaont
Top Bottom