Neler Yeni

Virtuoso Mu Yoksa Void Elite Mi Daha F/p ?

.......

80+ Bronze
katılıyorum void elite malzeme kalitesi açısından gerçekten kötü rampage sn-rw1 kulaklığını 3 sene kullandım deri soyulması hariç hiçbir şey olmadı kulaklığa void elite 1.5 senede kablo soyulması ped yırtılması boya soyulması başına gelmeyen şey kalmadı
Yani anlıyacağın üzere Virtuoso her konuda öne geçiyor.Arctis 7 kullanmasam onu tercih ederdim.

Quepardo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
308
İsim
Berkem Özevim
Seçim size kalmış ama yakınlarda deneyimleyebileceğiniz mağaza var ise denemenizi tavsiye ediyorum.
izmirde yaşıyorum internetten bakmaya çalıştım mediamarktta var sanırım ama o da izmirde yok malesef
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yani anlıyacağın üzere Virtuoso her konuda öne geçiyor.Arctis 7 kullanmasam onu tercih ederdim.
artics 7 ile virtuosoyu kıyaslayacak olsan tercihin hangisi olurdu

çünkü illa bu iki kulaklık olacak diye bir şey yok 2bin TL yi çok aşmamaya özen göstererek wireless kulaklık arıyorum şu an

İbrahim_Talha

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,942
İsim
İbrahim Talha DEMİR
Yakın bir zamanda bende bu bütçelerde kulaklık arıyordum. Baya bir araştırdım. Virtuoso konfor anlamında sınıfta kalıyor. Hem çok ağır hem de ped tarafı 1 saat sonra canınızı acıtıyor. O sebepten çok fazla önerilmiyor. Kullanıcı yorumlarında hem fikir oldukları konu, rahat olmaması. Onun harici kalite ve tasarım olarak 1 numara :)

Quepardo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
308
İsim
Berkem Özevim
Yakın bir zamanda bende bu bütçelerde kulaklık arıyordum. Baya bir araştırdım. Virtuoso konfor anlamında sınıfta kalıyor. Hem çok ağır hem de ped tarafı 1 saat sonra canınızı acıtıyor. O sebepten çok fazla önerilmiyor. Kullanıcı yorumlarında hem fikir oldukları konu rahatlığı. Onun harici kalite ve tasarım olarak 1 numara :)
beni de aynı kısım tereddütte bırakıyor havalı süngerleri olan void elite den sonra deri pedler can yakabilir gibi geldi özellikle izmir yazın aşırı sıcak oluyor

İbrahim_Talha

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,942
İsim
İbrahim Talha DEMİR
beni de aynı kısım tereddütte bırakıyor havalı süngerleri olan void elite den sonra deri pedler can yakabilir gibi geldi özellikle izmir yazın aşırı sıcak oluyor
Başka markalara da bakabilirsin.

Quepardo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
308
İsim
Berkem Özevim
Başka markalara da bakabilirsin.
tavsiyelere açığım bir önerin var mı

genel olarak uzun saatler pc başında olan biriyim ve oyun film müzik her alanda kullanıyorum mikrofonu da aynı şekilde güzel olmalı bolca discord kullanıyorum

.......

80+ Bronze
artics 7 ile virtuosoyu kıyaslayacak olsan tercihin hangisi olurdu
Rahatlık olarak Arctis 7 ama kalite olarak Virtuoso.
ses konusundaki öndeliğini biraz detaylandırabilir misin ses kasma tiz bass müzik film şeklinde
Oyun performansına zaten diyecek laf yok, ses kasmak için çok iyi.Detaylı şekilde anlamam ama müzik dinlerken,film izlerken zevk vermişti.Zaten EQ ayarı ile istediğin kıvama getirirsin.Sadece 1 haftalık deneyim yaşadım ama harika olduğunu söyleyebilirim.

Son düzenleme:

İbrahim_Talha

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,942
İsim
İbrahim Talha DEMİR
tavsiyelere açığım bir önerin var mı

genel olarak uzun saatler pc başında olan biriyim ve oyun film müzik her alanda kullanıyorum mikrofonu da aynı şekilde güzel olmalı bolca discord kullanıyorum
Ben en son almaktan vazgeçtim. Aşağıya açtığım konunun linkini bırakıyorum. Mikrofon olarak HS80 mükemmel. İncelemelerine bakabilirsin. Geçen indirimde 2.000TL'ydi

Quepardo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
308
İsim
Berkem Özevim
Rahatlık olarak Arctis 7 ama kalite olarak Virtuoso.

Oyun performansına zaten diyecek laf yok, ses kasmak için çok iyi.Detaylı şekilde anlamam ama müzik dinlerken,film izlerken zevk vermişti.Zaten EQ ayarı ile istediğin kıvama getirirsin.Sadece 1 haftalık deneyim yaşadım ama harika olduğunu söylüyebilirim.
sesteki fark 800tlye değer mi ve ağırlık-terletme sorunları ne kadar rahatsız eder bu konuda kararsız kaldım yoksa dediklerine katılıyorum görüntü malzeme oldukça güzel

Ben en son almaktan vazgeçtim. Aşağıya açtığım konunun linkini bırakıyorum. Mikrofon olarak HS80 mükemmel. İncelemelerine bakabilirsin. Geçen indirimde 2.000TL'ydi
baktım konuya ama ne yazık ki senin konuda da tam net hepsini kullanan biri çıkmamış :( g733 ün eksi tarafı benim gözümde 88 dB olması 116dB bana tam geliyor 88 de baya eksikliğini hissederim eminim ki hs80 ise bütçemi aşıyor bi kulaklığa o kadar para harcamak istemiyorum 2200 bile limitimin üstünde aslında

bir de şimdi baktım void elite virtuosoya kıyasla 30 gr daha ağırmış yani ağırlığı bana sorun olmaz belli ki :D

https://tr.aliexpress.com/item/1005...5fa-28ad-42a3-964a-72fa48fb2a76-8&pdp_ext_f={"sku_id"%3A"12000024692374483"%7D&pdp_pi=-1%3B10.01%3B-1%3B-1%40salePrice%3BUSD%3Bsearch-mainSearch
şu tarz kadife pedler gördüm bilgisi olan var mı

Dostlar şu anda gördüm void elite kulaklığı 200 TL indirime girmiş yani virtuoso ve void elite arasında 1000 TL fiyat farkı mevcut neredeyse iki katı fiyatı var gerçekten aradaki farka değer bir kulaklık mı virtuoso yoksa void elite alıp geçilmeli mi

Son düzenleme:

MasterOfPuppets

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
603
İsim
Gokhan
2 sinide kullandım. Void de kaliteli kabul fakat Virtuoso malzeme kalitesi ses doygunluğu daha önde. Ben müzik konusunda çok daha memnun kalmıştım.

Quepardo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
308
İsim
Berkem Özevim
2 sinide kullandım. Void de kaliteli kabul fakat Virtuoso malzeme kalitesi ses doygunluğu daha önde. Ben müzik konusunda çok daha memnun kalmıştım.
güncel olarak şu anda biri 1200 TL diğeri 2200 TL aradaki 1000 TL farka değer mi sence peki o kadar büyük bi ekstrası var mı
bir de kulak terletme olayı ne durumda ben izmirde oturduğum için tedirgin ediyor

MasterOfPuppets

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
603
İsim
Gokhan
güncel olarak şu anda biri 1200 TL diğeri 2200 TL aradaki 1000 TL farka değer mi sence peki o kadar büyük bi ekstrası var mı
bir de kulak terletme olayı ne durumda ben izmirde oturduğum için tedirgin ediyor

Terleme ve fiyat farkı kişiden kişiye değişir. Örn. Kulak içi kulaklık için 2500 TL verdiğimi bilirim. Ama ihtiyacım olsa ağırlılı müzik ve film amaçlı kullanıyor olsam virtuoso alırdım. Oyunda zaten ses ikisinde de kasılıyor. Çoklu kullanım amacı varsa alıp senelerce kullanayım diyorsanız virtuoso.. Ben virtuoso yu sattıktan örneğin hem bluetooth hemde wireless bağlantı seçenekleri olduğu için ve kampanyalı fiyatı çok cazip olduğu için yine abartı tasarımı olmayan arctic 9 wifi + bluetooth olanı almıştım.. Tekrar void alabilecekken.

Quepardo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
308
İsim
Berkem Özevim
Terleme ve fiyat farkı kişiden kişiye değişir. Örn. Kulak içi kulaklık için 2500 TL verdiğimi bilirim. Ama ihtiyacım olsa ağırlılı müzik ve film amaçlı kullanıyor olsam virtuoso alırdım. Oyunda zaten ses ikisinde de kasılıyor. Çoklu kullanım amacı varsa alıp senelerce kullanayım diyorsanız virtuoso.. Ben virtuoso yu sattıktan örneğin hem bluetooth hemde wireless bağlantı seçenekleri olduğu için ve kampanyalı fiyatı çok cazip olduğu için yine abartı tasarımı olmayan arctic 9 wifi + bluetooth olanı almıştım.. Tekrar void alabilecekken.
o zaman şöyle sorayım sen olsan void ile virtuoso arasındaki fark için 1000 TL fazla öder misin

Top Bottom