Neler Yeni

Virüs Girdi Yardım Edin

Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
Cengiz Balkiraz
resim_2023-04-25_221455846.png
Ekran görüntüsü 2023-04-25 221436.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

İzin verilen tehditlere bak
Bu sonuçlar çıktı.

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1

Golf 4 R32

80+ Silver
Defender tam bulamayabilir virüsü. Malwarebytes deneme sürümü indir onla bi tara. Format atma bence. O kadar şeyi tekrar indirmek felan çok uzun sürer uğraştırır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
Cengiz Balkiraz
Çoğu virüsü Windows buluyor ama bir format atmakta fayda var. Geçmiş olsun
Format atmak için belleği nerelerde bulabilirim ? Yoksa internetten flasha yazılımı indirip kendim mi hazırlamam gerek ?

Defender tam bulamayabilir virüsü. Malwarebytes deneme sürümü indir onla bi tara. Format atma bence. O kadar şeyi tekrar indirmek felan çok uzun sürer uğraştırır.
Tamam teşekkürler bir bakayım.

Cihangir

80+ Gold
benim pc yede virüs bulaştı dosyalar uygulama.exe oldu virüs taradım klasörler görünmez oldu aramaya yazınca çıkıyor

Golf 4 R32

80+ Silver
Format atmak için belleği nerelerde bulabilirim ? Yoksa internetten flasha yazılımı indirip kendim mi hazırlamam gerek ?

Eğer format atmaya karar verirsen buraya tekrar konu aç sadece format için. Yardımcı oluruz o zaman.

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1

Flasha indirene gerek yok. Direkt Windows indri de. Kendi sitesinden indir. Yüklendikten sonra pc ye yükle de. İnternet hızına göre biraz bekliyorsun. Sıfırlanıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
Cengiz Balkiraz
Dediğiniz programla taradım ve 90 dosya tespit edildi. Hepsini de halletti. Şimdi tekrardan taradım 1 kere daha ve herhangi bir problem gözükmüyor. Sizce programda gözükmüyorsa gitmiş midir ?

Flasha indirene gerek yok. Direkt Windows indri de. Kendi sitesinden indir. Yüklendikten sonra pc ye yükle de. İnternet hızına göre biraz bekliyorsun. Sıfırlanıyor
Anladım. Çok teşekkürler. Malware bytes programıyla yaptığım şey hakkında yazdım. Sizce tamamen çözülmüş müdür yoksa format şart mıdır ?

Golf 4 R32

80+ Silver
Dediğiniz programla taradım ve 90 dosya tespit edildi. Hepsini de halletti. Şimdi tekrardan taradım 1 kere daha ve herhangi bir problem gözükmüyor. Sizce programda gözükmüyorsa gitmiş midir ?
Evet malwarebytes virüsü sildiyse ve artık bir şey görünmüyorsa sıkıntı yok demektir. Format atmanıza da gerek yok.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,047
Üyeler
146,622
Son üye
kaiserlicht
Top Bottom