Neler Yeni

VİRÜS YEDİM EPİC GAMES HESABIM GİTTİ

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Şahin Yayo
Ağa ilk yukledigim yamadan olduğunu sanmiyorum çünkü bu siteden yukledikten sonra direkt gitti hesap
Mesaj otomatik birleştirildi:

Veri gönderemiyor bilgisayar işte internet olmayinca
Tamamdır hocam sağ olun aklımda bulunsun.

T4RIK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
T4RIK
Tabi hemen anında fln çekmen lazım büyük ihtimalle çok kısa sürede tüm bilgileri kopyalayıp başka bir bilgisayara gönderiyordur bence

turquoise.blue

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
335
İsim
Turquoise Blue
Beyler elden ring yükledim Türkçe yama 1sitedeki yamayı denedim olmadı gittim saçma sapan bir siteden Türkçe yama yükledim ** virüs bulaştı dosya uzantıları zgjt fln oldu sonra PC yi kapattım arkadaş aradı dedi senin instandan story atmışlar Elon Musk fln diye ** şifreyi değiştirene kadar post da attı değiştirdim hemen insta mail Steam riot şifrelerini intadada zaten 1tane story 1tane post atmış onlarida direkt kaldırdım sonra EPİC hesabini değiştiriyim dedim bı baktım yeni hesap oluştur diyor maili girdiğimde sonra maile baktım EPİC hesabının Maili ve şifresi direk değişmiş virüsü yediğim anda ** destek talebi fln attım da carda gta5 rdr2 witcher 3 vardı ve diğer beleş oyunlar fln gta5den ban yemek istemiyom valla başka ne hesabına bakayım ne gitmiş olabilir maillere baktım başka değişen hesap göremedim şimdi flash a Windows yüklüyorum başka bilgisayardan format aticam
Ben hiçbir noktalama işareti kullanmadan mesaj yazmana takıldım. Bu nasıl bir şey böyle. Bu siteye de acilen otomatik yazı ve noktalama düzeltme özelliği gelmeli malum forum gibi.

T4RIK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
T4RIK
Ben hiçbir noktalama işareti kullanmadan mesaj yazmana takıldım. Bu nasıl bir şey böyle. Bu siteye de acilen otomatik yazı ve noktalama düzeltme özelliği gelmeli malum forum gibi.
Haklısın dostum, fakat o anda panik oldum noktalama işaretlerine dikkat etmedim malesef.

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,463
İsim
oğuzhan ege
hangi site söyle ugramayalım gecmıs olsun
ahmet mesajlar karıştı pardon.
Sırf bu yüzden İngilizcemi geliştirip yamasız oyun oynamaya çalışıyorum
hayatımda bu kadar kalitesiz bir cümle görmedim. arkadaş adı üstünde saçma sapan bir siteden yükledim diyor. bilindik yerler var 6 senedir crack oynuyorum. neden benim başıma bir sorun gelmiyor. başkalarının sorununu kişisel sizdede olacakmış gibi algılamayın lütfen.

The Semih

80+ Silver
Türkçe yamalar neden hala setupla kuruluyor anlamıyorum dosya sürekleyip bırakmayı herkes çözmüştür bu devirde setuplar yüzünden virüs bulaşıyor, P2P daha iyidir.

turquoise.blue

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
335
İsim
Turquoise Blue
Bir bilgisayarda başarılı bir antivirüs çözümü olmadan dosya indirmek, internette dolaşmak bence büyük risktir her zaman. Herşeyden önce güvenlik.

T4RIK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
T4RIK
Bir bilgisayarda başarılı bir antivirüs çözümü olmadan dosya indirmek, internette dolaşmak bence büyük risktir her zaman. Herşeyden önce güvenlik.
Ne önerirsin kral nasıl bir önlem alalım ben genelde crack dosyalarınıda virüs olarak veya virüslü olduğu içinde olabilir algıladığı için kullanmıyorum crack yüklerken sıkıntı yaratıyor fakat genelde bildiğim sitelerden ve torrentten indirmeye çalışıyorum hangi antivirüs indirilir herhangi bir önerin varmı?

brkdrmn7

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
660
İsim
Burak
alakası yok. Bilinçli bir kullanıcı virüs yemez. Hiçbir zaman torrent ve tr yama olayında virüs yemedim. Bilinçli değilsen instagrama gelen bir linkle bile hesapların çalınır. Bu zamanda bir site de 10 tane indirme butonu var. Hangisi doğru bilmen gerek
ahmet mesajlar karıştı pardon.

hayatımda bu kadar kalitesiz bir cümle görmedim. arkadaş adı üstünde saçma sapan bir siteden yükledim diyor. bilindik yerler var 6 senedir crack oynuyorum. neden benim başıma bir sorun gelmiyor. başkalarının sorununu kişisel sizdede olacakmış gibi algılamayın lütfen.
Ceviri yamalarına hiçbir zaman güvenmedim güvenmemeye devam edeceğim
Çok güzel bir söz vardı bir ürün bedavaysa ürün sizsinizdir diye bu yüzden bedava dil yamalara güvenmeye çok da niyetim yok en kötü ihtimalle açar Google çevirimi anlayamadığım yerleri çeviririm

turquoise.blue

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
335
İsim
Turquoise Blue
Ne önerirsin kral nasıl bir önlem alalım ben genelde crack dosyalarınıda virüs olarak veya virüslü olduğu içinde olabilir algıladığı için kullanmıyorum crack yüklerken sıkıntı yaratıyor fakat genelde bildiğim sitelerden ve torrentten indirmeye çalışıyorum hangi antivirüs indirilir herhangi bir önerin varmı?
Ben Kaspersky tam sürüm kullanıyorum. Para vermek istemiyorsan Kaspersky veya Avast ücresiz sürümlerini kullananilirsin. Sadece cracklerden değil windowsta heryerden herşeyden virüs tehditi riski var. Ben yüksek oranda orijinal oyunlar oynuyorum ama denediğim bazı dodi repacks oyunlarında Kaspersky'ın crack virüs uyarısı verdiğine şait olmadım henüz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ceviri yamalarına hiçbir zaman güvenmedim güvenmemeye devam edeceğim
Çok güzel bir söz vardı bir ürün bedavaysa ürün sizsinizdir diye bu yüzden bedava dil yamalara güvenmeye çok da niyetim yok en kötü ihtimalle açar Google çevirimi anlayamadığım yerleri çeviririm
Sahte bedava yama siteleri hariç çok grubun yamasını kullandım ve bir kez bile güvenlik sorunu yaşamadım. Ör: sinnerclown, gamelog, makine çeviri gibi gibi. Yani genelleme yapmak doğru değil.

Son düzenleme:

Treksimut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Berk Demirci
Selamlar, Geek'teki yama rehberi bana ait.

Öncelikle yamaları geliştiren ve barındıran taraf olmadığımızı belirtmek isterim. Esasında bir yama sitesi de değiliz. Yüzlerce rehber, liste ve haber içeriğimiz arasında bir elin parmağını geçmeyecek kadar Yama Rehberi bulunuyor.

Elden Ring için kullanıcıları, Makine Çeviri isimli Discord kanalı üzerinde barındırılan bir dosya bağlantısına yönlendiriyoruz. Bu kanalda aktif olarak sekiz bine yakın katılımcı bulunuyor.

Yamalar, sürekli olarak güncellendiği ve her yama güncellemesini takip etmek de mümkün olmadığı için bu dosyaları kendi sitemizde barındırmamız mümkün değil.

Başlangıçta kontrol ettiğimiz sürüm sorunsuz olsa da barındıran taraf daha sonraki dönemlerde kötü niyetli değişiklikler yapabiliyor. Bu nedenle içerikte bir uyarı metnine de yer veriyoruz:

"Bu yama Geek.com.tr tarafından geliştirilmemiştir ve onun tarafından barındırılmaz veya dağıtılmaz. Yamadan kaynaklanabilecek sorunlarda Geek sorumlu değildir."

Yama, yukarıda başka bir kullanıcının da belirttiği üzere DH Forum Elden Ring Yama konusundaki yama ile aynı ve aynı kaynaktaki dosyalara güveniyor.

Bu nedenle sorun DH Forum ya da Geek ile ilgili olmaktan ziyade ya geliştirici taraf ya da kullanıcının indirme sırasında yanlışlıkla tıkladığı başka bir bağlantıdan kaynaklanıyor olmalı.

Problemin tam olarak nereden kaynaklandığını inceleyecek ve bir art niyet varsa bağlantıları değiştireceğiz.

Son düzenleme:

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,015
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Hangi site o kral ara sıra yama lazım oluyor uğramıyalım oraya

T4RIK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
T4RIK
Selamlar, Geek'teki yama rehberi bana ait.

Öncelikle yamaları geliştiren ve barındıran taraf olmadığımızı belirtmek isterim. Esasında bir yama sitesi de değiliz. Yüzlerce rehber, liste ve haber içeriğimiz arasında bir elin parmağını geçmeyecek kadar Yama Rehberi bulunuyor.

Elden Ring için kullanıcıları, Makine Çeviri isimli Discord kanalı üzerinde barındırılan bir dosya bağlantısına yönlendiriyoruz. Bu kanalda aktif olarak sekiz bine yakın katılımcı bulunuyor.

Yamalar, sürekli olarak güncellendiği ve her yama güncellemesini takip etmek de mümkün olmadığı için bu dosyaları kendi sitemizde barındırmamız mümkün değil.

Başlangıçta kontrol ettiğimiz sürüm sorunsuz olsa da barındıran taraf daha sonraki dönemlerde kötü niyetli değişiklikler yapabiliyor. Bu nedenle içerikte bir uyarı metnine de yer veriyoruz:

"Bu yama Geek.com.tr tarafından geliştirilmemiştir ve onun tarafından barındırılmaz veya dağıtılmaz. Yamadan kaynaklanabilecek sorunlarda Geek sorumlu değildir."

Yama, yukarıda başka bir kullanıcının da belirttiği üzere DH Forum Elden Ring Yama konusundaki yama ile aynı ve aynı kaynaktaki dosyalara güveniyor.

Bu nedenle sorun DH Forum ya da Geek ile ilgili olmaktan ziyade ya geliştirici taraf ya da kullanıcının indirme sırasında yanlışlıkla tıkladığı başka bir bağlantıdan kaynaklanıyor olmalı.

Problemin tam olarak nereden kaynaklandığını inceleyecek ve bir art niyet varsa bağlantıları değiştireceğiz.
Dostum zaten benimde derdim sitenizi kötülemek vs değil kendi yaptığım bir hata sonucunda bilgisayarıma virüs bulaştı bundan kurtulmak için bu forumda ne gibi şeyler yapabileceğimi sormak istemiştim saçma sapan bir site derken demek istediğim saçma bir uzantidan normalde dikkatli olsam indirmeyecegim bir dosyayı indirdiğimi kastetmiştim sizde sitenize koyduğunuz içerikleri düzenli olarak kontrol ederseniz sevinirim

Top Bottom