Neler Yeni

virüssüz KMSpico varmıdır?

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33

!ROGStrix!

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
3gb ram ile win 7,ve 8 kullan 10 kullanırsan 2 gb sisteme gidiyor zaten 1gbla ne yapican?
merhaba benim imzadaki gibi bir sistemim vardı birkaç gün önce sordum windows 10'a geçiyim mi diye geç dediler usb ye yazdırdım götürdüm bilgisayarcı bi abiye (babam bana güvenmedi bozarsın dedi) bu abi bana daha önce KMSpico dan windows 8.1 pro yüklemiş daha geçen hafta farkettim 4 yıldır kullanıyorum bir sıkıntı çıkmadı ama crack olduğunu anlayınca abiye değiştirmesini söyledim abi bunu nerden indirdin crack mi dedi hayır kendin oem kod alıp etkinleştireceğim dedim bana kızdı niye boşuna para veriyosun ben sana bedava yapayım dedi sonra abi biraz sinirli olduğu için bir şey diyemedim 2 gündür kulanıyorum bir şey olmadı fakat KMSpico yu yüklerken virüsle beraber falan yüklemediyse KMSpico zararsızmıdır sonradan bi sıkıntı çıkarırmı eğer bir şey olursa ayarlarda windowsu sıfırlayıp tekrar kuaracağım sıfırlayıp kurmak işe yararmı KMSpico gidermi ?

Billur İbrahim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
823
İsim
Billur İbrahim
3gb ram ile win 7,ve 8 kullan 10 kullanırsan 2 gb sisteme gidiyor zaten 1gbla ne yapican?
hiç bir şey kardeş sence benim böyle bi sistemim varken aklımda oyun oynamak gibi şeyler olabilirmi ben sadece internette gezinmek ve bazen minecraft oynamak için kullanıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hayir o kmspico 1 kere kullanildi belki sistemde backdoor açti belkide başka bir şey yapti
backdoor ne demek

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33
hiç bir şey kardeş sence benim böyle bi sistemim varken aklımda oyun oynamak gibi şeyler olabilirmi ben sadece internette gezinmek ve bazen minecraft oynamak için kullanıyorum

backdoor ne demek
@Treyarch daha iyi anlatir

Billur İbrahim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
823
İsim
Billur İbrahim
@Treyarch kardeşim bi anlatıversene kafam allak bullak oldu

38890

80+ Gold
En İyi Cevap
15
Backdoor veya bir diğer deyişle arka kapı yazılımları sisteminzi saldırılara açık hale getirmektedir. Zararlı olmasa bile, her daim güvenlik riski ile işletim sisteminizi, veya aktive ettiğiniz yazılımı kullanırsınız.

Son düzenleme:

Billur İbrahim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
823
İsim
Billur İbrahim
Backdoor veya bir diğer deyişle arka kapı yazılımları sistemini saldırılara açık hale getirmektedir.
İşe yaramaz bilgisayarci yapmışsa virüs bulasmama ihtimali yoktur bence buyuk ihtimalle sistem dosyalarinada zarar vermistir al bu videolari bundan yap merak etme yapabilirsin flash bellek varsa

Sifirlamak bir işe yaramiyor

Hem zor bir işlem değil
o zaman en iyisi ben o zaman en iyisi ben bu videoyla tekrar kurayım

peki diyelimki kurulum yaparken kurulum yine hata verdi iptal etti ben kapatıp tekrar açtığımda eski windowsu kullanmaya devam edebilirmiyim

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33
o zaman en iyisi ben o zaman en iyisi ben bu videoyla tekrar kurayım

peki diyelimki kurulum yaparken kurulum yine hata verdi iptal etti ben kapatıp tekrar açtığımda eski windowsu kullanmaya devam edebilirmiyim
Edemezsin biçimlendiriyorsun merak etme sorun yaşamazsin düzgün yaparsan

Billur İbrahim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
823
İsim
Billur İbrahim
Edemezsin biçimlendiriyorsun merak etme sorun yaşamazsin düzgün yaparsan
tamam birde bir şey daha soracağım ben hdd ye bir işletim sistemi daha kurmak istiyorum olurmu yani bilgisayarı açarken bana hangisini açacağımı falan sorarmı

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33
tamam birde bir şey daha soracağım ben HDD ye bir işletim sistemi daha kurmak istiyorum olurmu yani bilgisayarı açarken bana hangisini açacağımı falan sorarmı
Sen seçersin sorun olmaz buyuk ihtimalle

Billur İbrahim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
823
İsim
Billur İbrahim

Billur İbrahim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru