Neler Yeni

Yardım Vizyon Bilgisayar Tehşir Ürün Değişimi Yapıyor!

Göktürk ArdaHan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
788
İsim
Arda doğan
BAKINCA UZUN OLABİLİR OKUYUNCA KISALIYOR Bİ YARDIM EDERSENİZ

Dostlar ben 2.elden asus modem aldım adam arızalı şekilde satmış modem'de bunu anlayamadık adam bende yoktu garantiye yollayın dedi bastı gitti insanlıktır diye bir şey demedim sonra asus'dan kod aldım servise yolladım üründen kaynaklı dediler değişim raporu gönderdiler ama ben yanlışlıkla orjinal fatura ile yollamışım ve faturanın çıktısı yoktu faturayı bulana kadar 4-5 firma ile konuştum ondan ona derken en son vizyon'da buldum vizyon'da Bana işte 2.el olduğundan normalde bu hakkı tanımıyoruz sahibi gelmeli normalde falan vesayre dedi bende 2.el olup olmaması önemli değil sizlere ürünü alan mı yoksa ürünü faturası ile elinde bulunduran'mı önemli dedim bizde normalde böyle beyfendi falan derken ben bunlara ilk raporu attım degişim raporunu bilgiler ile fatura ile birde bana infovizyon dediler oraya atacakmışım attım ilk raporu görmezden geldiler aradım işte raporun günü geçmiş yenisini alın dediler dedim size ne zaman attım ben bu tarihte işte görmemişiz falan diyince adam bende o benim sorunum değil dedim yinede istediler neyse dedim 1-2 ay içerisinde yine aldım raporu rapor bu kadar sürede geldi bana dün(15 temmuz) tekrardan onuda attım baktım yine ilgilenen yok aradım ha şimdi gördük dediler ben hemen işte şu şahsa iletiyorum bu mailinizi dediler bugün aradım bana işte yanlış adres ebu@vizyona falan atın dediler o an attım geldimi dedim geldi dediler hemen kişiye iletiyorum dediler dedim bana ürünü yollayacağınız adres bu bana dedi tehşir ürün varsa yollarız yoksa para iadesi dedim asus benim değişimimi onayladıysa bana bu değişimi yapmak zorundasınız dedi işte stokta yok ya tehşir ya iade e dedim adamın numarası yok ve ürün şuan 1500-2000tl'yse bana iade olcak 659tl ben bide buna 650tl vermişim pendikten gaziosmanpaşaya kadar gitmişim ve ben bu raporu alana kadar faturayı bulupta bunlar için 2.raporu alana kadar falan 8 aydır uğraşıyorum şimdi bana bu ürünün sıfırını göndermeleri için bunları zorlama gibi bi yasal hakkım var mı?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
983,906
Üyeler
155,648
Son üye
babapro31
Top Bottom