Neler Yeni

Vodafone Sınırsız İnternet Hakkında

Emardo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
247
İsim
Emircan Doğankaya
Vodafone sınırsız internet almak istiyorum fakat gizli bir sözleşme bilgisi yerleştirilmiş.

(100GB geçtiğiniz taktirde vadafone internetinizi şebeke yoğunluğuna göre yavaşlatabilir)

şeklinde kullanan birisi varsa açıklık getirebilirmi yavaşlatıyorlarmı acaba yoksa aynı hız devam ediyormu ?

StrangerIX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
983
İsim
Baran Kut
Vadafone sınırsız internet almak istiyorum fakat gizli bir sözleşme bilgisi yerleştirilmiş.

(100GB geçtiğiniz taktirde vadafone internetinizi şebeke yoğunluğuna göre yavaşlatabilir)

şeklinde kullanan birisi varsa açıklık getirebilirmi yavaşlatıyorlarmı acaba yoksa aynı hız devam ediyormu ?
Hocam bu sanırsam formaliteden yazılan yazılardan. Her firmada var galiba alan yoğunluğuna göre yavaşlama.

Yanlışsam düzeltir arkadaşlar zaten.

xenk2626

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
842
İsim
Kadir Efe Ulusoy
1716665778489.png

sınırsız mobil veriye gir hız sorunu var

Emardo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
247
İsim
Emircan Doğankaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,492
İsim
Selim
Vodafone sınırsız internet almak istiyorum fakat gizli bir sözleşme bilgisi yerleştirilmiş.

İki ayrı paketi var 1.ci paket daha ucuz sınırsız 5mbps hız veriyor 2.ci paket sınırsız 10mbps hız veriyor yani bu paketler 4.5g hızını vermez

Emardo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
247
İsim
Emircan Doğankaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İki ayrı paketi var 1.ci paket daha ucuz sınırsız 5mbps hız veriyor 2.ci paket sınırsız 10mbps hız veriyor yani bu paketler 4.5g hızını vermez
onları anladımda benim demek istediğim yazdığım gibi 100 gb geçince sorun olacakmı ?

Hesef

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Yusuf İslam Sofuoğlu
bir iki yık önce kullanıyorum çok fena hız kesintisi oluyordu

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1

O kuralları genelde uygulamıyorlar. Anormal bir kullanım yaparsan koz olsun diye koyuyorlar. Benzer maddeler ev internetlerinde de var.

O sınırsız paketlerin 3 versiyonu var, biri 5Mbps hız limitli biri 10Mbps limitli biri hız limitsiz. Ek olarak bu interneti başka cihazlarla paylaşamıyorsun 15GB paylaşma izni veriyor sadece.

JackRyan

80+ Silver
Fiyati ne hocam o paketin

Top Bottom