Neler Yeni

Yardım Vodafone sözleşmem bitiyor Hangi Sağlayıcıya geçmeliyim

The GodFather

80+ Silver
Mobil hat
Vodafoneda sınırsız tarifeyi kullanıyorum lakin bulunduğum konumda şebeke az çekiyor. Türktelekom ve Turkcell iyi çekiyor bu ikisinden hangisine geçmeliyim uygun fiyatlı bol internetli tarife lazım max 500₺ olması lazım
Şuanki tarifem 334₺
Not faturalı faturasız farketmez

TESISAT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Ömer Faruk
Mobil hat
Vodafoneda sınırsız tarifeyi kullanıyorum lakin bulunduğum konumda şebeke az çekiyor. Türktelekom ve Turkcell iyi çekiyor bu ikisinden hangisine geçmeliyim uygun fiyatlı bol internetli tarife lazım max 500₺ olması lazım
Şuanki tarifem 334₺
geçen ay türk telekoma geçtim 12 gb 80 TL veriyorum tavsiye ederim

Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Efekan Dry
Mobil hat
Şuanki tarifem 334₺
Turkcell den şaşmamak lazım bence

berkiten

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Burak Berkiten

berkiten

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Burak Berkiten
aga 16 yaşındayım hat annemin üzerine öğretmen olduğu için kamuya özel 12gb tarifesi
Ben üni öğrencisiyim de hat annemin üzerine ve emekli değil çalışmıyor. En uygun tarife şuan 140 lira 15gb tarifesi onun da bitimi yaklaştı. 190 liraya 20gb tarife kampanyası sunuyorlar şuan. Ne yapsam bilemedim kendi adıma hat mı açtırsam. Çok pahalı geliyor 190 lira falan.

Zamazingoo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
318
İsim
İbrahim Toglu
Mobil hat
Şuanki tarifem 334₺
Net Netgsm.

Ekler

• images (4).jpeg
    images (4).jpeg
    68.8 KB · Hit: 18

Farex

80+ Bronze
kardeşim ben yeni geçtim vodafone red tarifesi 350 TL ye sosyal medya sınırsız 32 gb + 3000 dk vodafone ve sabit hatlara sınırsız konuşma whatsapp falan da sınırsız 350 veriyom.

Zamazingoo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
318
İsim
İbrahim Toglu
29 yaşında red sosyal sınırsız tarife
Mesaj otomatik birleştirildi:

İlk defa duydum bu sağlayıcyı
Reklam ve pazarlama çalışmalarına daha başlamadılar. Aslında biz teknoloji okurları tarafından biliniyordu 2-3 yıldır aktifler. Abone alımına geçen sene başladılar. Turkcell baz istasyonlarını kullanıyorlar ancak onların alt sağlayıcısı değiller. Yani bimcell gibi değil.

The GodFather

80+ Silver
kardeşim ben yeni geçtim vodafone red tarifesi 350 TL ye sosyal medya sınırsız 32 gb + 3000 dk vodafone ve sabit hatlara sınırsız konuşma whatsapp falan da sınırsız 350 veriyom.
Bende komple sınırsız ama şebeke çok az çekiyor bulunduğum lokasyonda

Top Bottom