Neler Yeni

Yardım VODAFONE vs TURKTELEKOM

Otobuscu06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
294
İsim
Ahmet
Arkadaşlar hangisine geçmeliyim kafam çok karısık turkcellden geçiyorum
1000029288.jpg
1000028594.jpg

Otobuscu06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
294
İsim
Ahmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaşlar 2 şubeyede gidip bilgi aldım hangisine geçmeliyim?

dostveviski

80+ Bronze
sabah 3 aydır kullandığım ttyi cayma bedelini göze alıp vodafone' ye gectim... Ama türk telekomun internet hızı daha fazlaydı. Yaşadığım ilçe de 140mbps download alıyordum. Vodafone 20-30mbps alıyorum.

Otobuscu06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
294
İsim
Ahmet

AEGON

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
808
İsim
YILDIRIM
Türk Telekomun sınırsız tarifesini kullanıyordum vodafone da 250 tl ye tahaddütüm bitiyor 480 tl fiyat çekti bende türk telekoma geçtim bugün hattım açılacak pişman olacağımı sanmıyorum

Otobuscu06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
294
İsim
Ahmet
Türk Telekomun sınırsız tarifesini kullanıyordum vodafone da 250 tl ye tahaddütüm bitiyor 480 tl fiyat çekti bende türk telekoma geçtim bugün hattım açılacak pişman olacağımı sanmıyorum
Hocam ttye mi geçiyim bende?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tt online başvuru kısmında ad soyad istiyor o kısma babamın adını mı giricem kendi adımı mı hat onun üzerine

AEGON

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
808
İsim
YILDIRIM
Hocam ttye mi geçiyim bende?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tt online başvuru kısmında ad soyad istiyor o kısma babamın adını mı giricem kendi adımı mı hat onun üzerine
Çekim gücü yaşadığın şehre göre değişir ancak vodafone türk telekoma göre çekim gücü daha zayıf bence yerinde olsam türk telekoma geçerdim. Hat babanın üstüneyse onun adına başvuracaksın babanla şubeye gidebilirsen 5 dk da hallediyolar istersen öyle yap.

Otobuscu06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
294
İsim
Ahmet
Çekim gücü yaşadığın şehre göre değişir ancak vodafone türk telekoma göre çekim gücü daha zayıf bence yerinde olsam türk telekoma geçerdim. Hat babanın üstüneyse onun adına başvuracaksın babanla şubeye gidebilirsen 5 dk da hallediyolar istersen öyle yap.
Hocam babam şehir dısında tek basıma gittim hat sahibi lazım dediler bende mecbur internetten basvurcam

AEGON

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
808
İsim
YILDIRIM
Hocam babam şehir dısında tek basıma gittim hat sahibi lazım dediler bende mecbur internetten basvurcam
Anladım hocam o zaman mecburen İnternetten başvuracaksın teslim alırken baban lazımmı tam bilmiyorum eskiden tc kimlik resmi filan çekerlerdi teslim etmeye gelen kurye hala öyle bişey var mı emin değilim.

Otobuscu06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
294
İsim
Ahmet
Anladım hocam o zaman mecburen İnternetten başvuracaksın teslim alırken baban lazımmı tam bilmiyorum eskiden tc kimlik resmi filan çekerlerdi teslim etmeye gelen kurye hala öyle bişey var mı emin değilim.
Hocam zaten babama sipariş vericem hattı bende onun yanına gidicem

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
996,253
Üyeler
157,502
Son üye
wexizm
Top Bottom