Neler Yeni

Yardım Volorant van1067 hatası windows 11 yükledkten sonra oldu

ALFAomer

80+
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
OMER FARUK
Merhaba ben dün windows 11 yükledim ve gece volorantı açtğımda bu sorunu aldım ve şu yazıyordu ALTTA,ben çözümlerini denedim ama aynı sorun tekrardan devam ediyor windows 10 a da geçmek istemiyorum dün düzelmediği için 4 defa windows 11 kurdum nasıl çözerim bana yardımcı olursanız sevinirim

bu öncünün yansı, oynamak için tpm sürüm 2.0 ve güvenli önyüklemenin etkinleştirilmesini gerektirir.
this byild of vanguard reqires tpm version 2.0 and secure boot to be enabled in oreder to play

64Bit

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
347
İsim
Umut-Gün
Merhaba ben dün windows 11 yükledim ve gece volorantı açtğımda bu sorunu aldım ve şu yazıyordu ALTTA,ben çözümlerini denedim ama aynı sorun tekrardan devam ediyor windows 10 a da geçmek istemiyorum dün düzelmediği için 4 defa windows 11 kurdum nasıl çözerim bana yardımcı olursanız sevinirim

bu öncünün yansı, oynamak için tpm sürüm 2.0 ve güvenli önyüklemenin etkinleştirilmesini gerektirir.
this byild of vanguard reqires tpm version 2.0 and secure boot to be enabled in oreder to play
tpm clear ayarını bi denesene bende düzeldi öyle

ALFAomer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
OMER FARUK
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
tpm clear ayarını bi denesene bende düzeldi öyle
nasıl yapıldığına bakıyorum yazıcam tekrardan
ek ben securete bottan enable gibi bir şey yazıyordu ona bastım başka bir şey yapılır mı düzelmesi için

64Bit

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
347
İsim
Umut-Gün
nasıl yapıldığına bakıyorum yazıcam tekrardan
ek ben securete bottan enable gibi bir şey yazıyordu ona bastım başka bir şey yapılır mı düzelmesi için
sorun olmaz enable olması en kötü bios reslersin bi sorun çıkarırsa

ALFAomer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
OMER FARUK

UnlegitPanda

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
717
İsim
Enes kaplan
Öncelikle TPM 2.0 desteğiniz olmalı. Sonra BIOS üzerinden TPM'i ve Secure Boot'u aktif etmeniz gerekiyor.

ALFAomer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
OMER FARUK
merhaba yeniden başlat tan sonra f2 den mavi biryere giris yaptım normalde secure boot d ile başlayan birseş vardı ilk olarak e ile başlayanı seçtim aynı yerden mi tpm yi açıcam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Öncelikle TPM 2.0 desteğiniz olmalı. Sonra BIOS üzerinden TPM'i ve Secure Boot'u aktif etmeniz gerekiyor.

Ekler

• 16336162408503784443163631871981.jpg
    16336162408503784443163631871981.jpg
    2.5 MB · Hit: 49

ALFAomer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
OMER FARUK

User1298

80+
En İyi Cevap
1
merhaba yeniden başlat tan sonra f2 den mavi biryere giris yaptım normalde secure boot d ile başlayan birseş vardı ilk olarak e ile başlayanı seçtim aynı yerden mi tpm yi açıcam
TPM aktif ama secure boot aktif değil. (Intel Platform Trust Technology TPM oluyor)
Set Harddisk password'un kısmında secure boot disabled yazıyor. (Yani devre dışı) Onu Enabled yapıp sonra ayarları kaydedip tekrar dener misin?

ALFAomer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
OMER FARUK
TPM aktif ama secure boot aktif değil. (Intel Platform Trust Technology TPM oluyor)
Set Harddisk password'un kısmında secure boot disabled yazıyor. (Yani devre dışı) Onu Enabled yapıp sonra ayarları kaydedip tekrar dener misin?
tamm denicem ve atıcam size
yaptım da ss atamıyorum düzelmedi

sonunda düzeldi ama onu açtım ya bir sorun yaratır mı
açtığım şey ne

Son düzenleme:

User1298

80+
En İyi Cevap
1
sonunda düzeldi ama onu açtım ya bir sorun yaratır mı
açtığım şey ne
Alıntıdır:
Secure boot, yeni nesil laptoplara Windows dışında işletim sistemi kurulmasını zorlaştırmak için getirilen sözde bir güvenlik teknolojisidir. Bu özellik açıldığında boot etmeye çalışan işletim sistemi dosyasında bir sertifika aranır. Sertifika yoksa hata alırsınız. Çoğu Linux sürümü Secure boot desteklemediğinden bu teknoloji Linux camiası tarafından topa tutulmuştur. Linux veya Windows dışında başka bir işletim sistemi kurmak istediğinizde bunu kapatabilirsiniz.

ALFAomer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
OMER FARUK
tamm teşekkürler bende öğrenmiş oldum sizin sayenizde yaptım dünden beri uğraşıp yapamamıştım<3

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
990,694
Üyeler
156,653
Son üye
luther16